Volkswagen
 

Trendline

Head võimalused
Et end kõikjal mõnusalt tunda, peame end mõistma. Uus Polo Trendline jätab Teile selleks piisavalt ruumi, ehkki tema põhivarustusse kuuluvad mitmed iseloomulikud detailid: kvaliteetsed kerevärvi kaitserauad, integreeritud suunatuledega küljepeeglid ja praktilised panipaigad. Ning palju ruumi Teile ja neljale reisijale.

Head vaated
Uus Polo pakub ehedat silmarõõmu. Trendline-varustusega püüab ta veelgi rohkem pilke: 14-tollised terasveljed ilukilpide ja rehvidega 175/70 R 14, integreeritud suunatuledega küljepeeglid, eesmised halogeenlaternad ja suunatuled ühise klaarklaaskatte all, kerevärvi põrkerauad ja mustade õhuavadega must iluvõre.

Head perspektiivid
Oma Polo Trendline’is istudes võite tõesti natuke uhke välja paista, sest interjöörgi on suurepärane: tipptasemel viimistus, kvaliteetsed materjalid, reguleeritava kõrgusega juhiiste, panipaigad kõigis ustes. Esiukse sees saab hoida lausa 1,5-liitrist pudelit. Aga isegi kolimiseks või hulgiostude vedamiseks pole Polo liiga väike: tuleb vaid tagaiste koos seljatoega kokku klappida ja koorem peale laduda.

Head ideed
Praktilised abilised on autos alati teretulnud. Sestap pakub uus Pologi rohkelt võimalusi, mis iga sõidu meeldivamaks muudavad: elektrilised aknatõstukid ees, armatuurlaud elektroonilise spidomeetri, odomeetri, päevasõidunäidiku ja tahhomeetriga. Rooliratta asendit saab nii piki- kui ka püstsuunas reguleerida ning roolimist toetab elektrohüdrauline võimendi.

Head detailid
Mida iganes Te ka ei sooviks, saate uue Polo Trendline’i lisavarustusega eriliseks muuta. Näiteks värvipaketiga saate omale kerevärvi uksekäepidemed ja samas toonis korpusega küljepeeglid. Või võtame Cool and Sound paketi: kliimaseade Climatic, jahutusega kindalaegas, aktiivsöega õhufilter ja raadiosüsteem RCD 210. Või teete erinevuse kõigile nähtavaks, näiteks Volkswagen Individuali valuvelgedega Boavista ja rehvidega 215/40 R 17.

Fotodel kujutatud sõidukid võivad üksikute detailide osas erineda hetkel pakutavate tarneprogrammide sõidukitest.
Mõnel fotol kujutatud erivarustus on saadavalt lisatasu eest.