Volkswagen
 

Teenindus

Volkswageni Tartu keskus avati 2006.a. juulis. Keskus on projekteeritud ja ehitatud koostöös Volkswagen AG spetsialistidega.
Teeninduskeskus võtab enda alla 850 ruutmeetrit pinda, mille moodustavad kolm allüksust: remondihall, pesula ja varuosade ladu. Remondihallis on 13 töökohta, millest 12 on varustatud tõstukiga võimaldades hooldada ja remontida kõiki Volkswageni laia mudelivalikusse kuuluvaid sõidu- ja tarbeautosid.

Uue põlvkonna Volkswageni tehnika nõuab kaasaegseid diagnostikaseadmeid. Remondi- ja hooldustöödeks kasutatakse Volkswageni poolt välja töötatud tehnoloogiat. Tööriistapargis on Volkswageni poolt tunnustatud töövahendid. Uute mudelite tulekuga täiendame ka seadmeparki. Meie kasutada on valmistajatehase poolt väljastatud informatsioon ja tehniline kirjandus. Selle operatiivsemaks edastamiseks on loodud ühendus Volkswagen AG peaarvutiga. Ettevõttele on omistatud Volkswageni ametliku teeninduspartneri sertifikaat.


Meie teeninduse eesmärgiks on klientide vajaduste mõistmine ning nende nõuete täitmine. Teenindusprotsesside probleemivaba kulgemine on klientide rahulolu eeltingimuseks. Kõik Aasta Auto Pluss töötajad on läbinud vastava koolituse ja vastutavad oma töö kvaliteedi eest.

Olete meie teenindusse alati oodatud.

Teenindustöödele registreerimiseks palun helistage telefonil 6 803 660 täitke registreerimisvorm www.aastaautopluss.ee või saatke  e-kiri  aastaautopluss@vwtartu.ee .

Kiirtööd, mille kestvus ei ole üle tunni teostatakse ilma eelneva registreerimise vajaduseta.

Express Service korras samal päeval.


Soovime olla Teile heaks koostööpartneriks.


Oleme tänulikud kui annate tagasisidet meie teeninduse töö kohta
www.aastaautopluss.ee/tagasiside.