Volkswagen
 

Infolust

Uues Golf Sportsvanis ei hakka teil kunagi igav:moodsaim tehnoloogia pakub autos tipptasemel meelelahutust nii lühikestel kui ka pikkadel sõitudel.

Helisüsteem "Dynaudio Excite"
Nauding kõrvadele.
Dynaudio, kõrgklassi helitehnikaga tuntuks saanud Taani firma uuris Golf Sportsvani põhjalikult, et luua selle interjööriga ideaalselt sobiv helisüsteem. Madala resonantsisagedusega magneesiumsilikaat-polümeerist tippklassi valjuhääldid koos mitmekanalilise 400-vatise digitaalvõimendiga tagavad tõetruu ja värskendavalt dünaamilise helipildi. Golf Sportsvani ainulaadne keskkõlar muudab akustika kaunilt tasakaalustatuks, subwoofer aga tagab mahlakad bassihelid. Seega võib vabalt juhtuda, et tulevikus lähete te muusikat kuulama hoopis oma autosse ja mitte elutuppa.

Raadio
Tipphitid kõigil lainepikkustel.
Raadio "Composition Colour" kuulub põhivarustusse Trendline- ja Comfortline-tasemel, sellel on puutetundlik 12,7 cm monokroomekraan ja kaheksa kõlarit. Sinna juurde kuuluvad veel CD-mängija, AM/FM-vastuvõtja, SD-kaardipesa ja AUX-IN multimeedialiides, mis tähendab, et saate nautida ka välistest heliallikatest, näiteks nutitelefonist pärit muusikat.
Kaheksa kõlariga "Composition Media" süsteem on lisana saadaval Trendline- ja Comfortline-tasemel ning põhivarustuses Highline-tasemel, sellel on laiendatud liidestefunktsioonid ja Bluetooth-ühendus mobiiltelefoni tarvis. 14,7 cm puutetundlik värviekraan paistab silma eriti selge kujunduse ja eeskujuliku kasutusmugavusega.
Navigatsioon
Õige sõidusuund garanteeritud.
Navisüsteemiga võite olla kindel, et jõuate sihtkohta minimaalsete sekeldustega. Selle asemel, et kummalistes kohtades peatuda ja kaarti uurida, piisab teele asumisest ja häälega antud juhiste järgimisest. Golf Sportsvanis on teil valida kahe lisana pakutava seadme vahel.
"Discover Media" navisüsteem sobib "Composition Media" raadio juurde, sellel on 14,7 cm puutetundlik värviekraan, kaheksa kõlarit, AM/FM-vastuvõtja, CD-mängija, kaks SD-kaardipesa, AUX-IN ja USB-liides ning Bluetoothi-põhine mobiiltelefonivalmidus. Naviga tuleb kaasa tarkvara tasuta uuendamine esimese kolme aasta jooksul.
Süsteemil "Discover Pro" on ekraani diagonaal 20,3 cm, samuti on tal olemas hääljuhimine, täiuslikkuseni selge 3D-kaart, suure mahuga kõvaketas ning komfort-telefonisüsteem, mis võimaldab võtta kõnesid vabakäesüsteemi kaudu senisest lihtsamalt ja tänu GSM/UMTS-moodulile ka kiiremini.