Volkswagen
 

Pärlid

Uue Sharani suur etteaste. Tema elegantne disain köidab juba esimesest silmapilgust. Tema intelligentne funktsionaalne lahendus vaimustab igapäevasel kasutamisel.

Rõõmustav vaade

Ükskõik, millise nurga alt teda ka ei vaataks: uus Sharan on pilkupüüdev igast küljest. Harmooniline vorm ja palju tähelepanuväärseid disainielemente väljendavad mudeli isikupära. Ka salongis tekib õige tunne: kvaliteetsed materjalid ja nende ideaalne viimistlus tekitavad soovi kiiresti sisse istuda ja lihtsalt sõitma hakata.
     Sharan
Sharan 

Hea tunne

Uus Sharan pakub rõõmu kogu oma ulatuses. Lisaks kvaliteetsetele materjalidele ja töötlusele on mudelil ka palju autotööstuse argipäevas teednäitavaid lahendusi. Lisavarustusse kuuluvad mugavused nagu kliimaseade Climatronic koos kolmetsoonilise temperatuurijuhtimisega, võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem Keyless Access, võimsad raadionavigeerimissüsteemid ja DYNAUDIO helisüsteem räägivad samuti selle erilise sõidukitüübi kasuks. Saadaval 5-, 6- ja 7-kohalisena. .

Intelligentne kontseptsioon

Uus Sharan avaldab muljet enneolematu ruumikusega, mida saab kasutada vastavalt oma soovile. Pakiruumi maht on 5-kohalisel mudelil kuni 2430 liitrit. Salongis on mugav istekoht kuni seitsmele inimesele. Selle juures on parim: muutlikkus. Tänu istmete klappimise funktsioonile EasyFold saab mugavad istmed vaid mõne sekundi ja liigutusega muuta tasaseks pakiruumiks. Lisavarustusena elektriliselt käivitatav pakiruumiluuk ja soovi korral samuti elektriliselt juhitavad liuguksed võimaldavad mugavat juurdepääsu. Lisavarustusse kuuluv kolmas isterida on tänu sisenemisabile Easy Entry eriti lihtsalt ligipääsetav.
     
 

Mitmekülgne pakkumine

Uus Sharan on tehnilise arengu musternäide. Ta on äärmiselt turvaline, mugav ja pakub tõelist sõidurõõmu: tänu intelligentsele tehnoloogiale just siis, kui seda vaja on. Lisavarustusse kuuluv kohanduv veermikumehhanism DCC, soovi korral saadavad intelligentsed juhiabisüsteemid Light Assist, Park Assist ja Rear Assist ning standardvarustusse kuuluv elektrooniline seisupidur on vaid mõned näited.

Mõistlik investeering

Hooldus- ja ülalpidamiskulude osas annab uus Sharan ilmselgelt silmad ette: näiteks tänu töökindlatele mootoritele, mis põhinevad eriti vähese kütusekuluga BlueMotioni tehnoloogial. Sharani 2,0 l TDI (103 kW / 140 hj)* mudelil on kütusekulu 5,5 l/100 km (143 g/km CO2) – see on koguni oma klassi uus maailmarekord!* Ning loomulikult võidate uue Sharani puhul tänu selle oma klassi soodsaimale täiskaskokoefitsiendile ka kindlustuskuludelt.

       

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.

*  Teavet kütusekulu ja süsihappegaasiheitmete kohta leiate vastava lingi alt.
Näidatud väärtused on saadud standardse 5-kohalise mudeliga. Sõltuvalt lisavarustusest võib muutuda sõiduki kaal ning seega ka kütusekulu ja süsihappegaasiheitmed.

Esitatud väärtused on saadud ettenähtud mõõtemeetodi abil (Euro 5: määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtiv versioon). Andmed ei põhine konkreetsel sõidukil ega moodusta pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes eri sõidukitüüpide võrdlemiseks. Konkreetse sõiduki kütusekulu ja süsihappegaasiheitmed sõltuvad nii kütuse kasutamise efektiivsusest sõidukis kui ka sõidustiilist ja muudest mittetehnilistest teguritest. Süsihappegaas on peamine Maa soojenemist põhjustav kasvuhoonegaas.

Viide direktiivi 1999/94/EÜ kehtivale versioonile: teavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike süsihappegaasiheitmete kohta leiate „Juhendist uute sõiduautode kütusekulu ja süsihappegaasiheitmete kohta“, mis on tasuta kättesaadav kõigis müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Helmuth-Hirth-Straße 1, D-73760 Ostfildern.