Volkswagen
 

Mugavus

Nautige uues Sharanis igat kilomeetrit: mugav standardvarustus ja ohtrad lisavõimalused tagavad heaolu.

Mugav: istuge ja kombineerige

Soovi korral paigaldatakse teie Sharanile kaks lisaistet kolmandasse tooliritta, nii et tekib 6- või 7-kohaline mudel. Kuueistmelise mudeli korral ei paigaldata teise istmerea keskmist istet ning kaks järelejäävat istet nihutatakse rohkem keskele. Sisenemisabi „Easy Entry“ võimaldab istuda lihtsalt ka kolmanda rea istmetele. Kõik tagaistmed on varustatud ISOFIXi kinnitustega, millesse saab paigaldada laste turvatoolid. Hoiatustuli ja akustiline signaal tuletavad meelde turvavöö paigaldamist. Parima kliima kõigil istekohtadel tagab lisavarustusse kuuluv topeltkliimaseade Climatronic.

        
    

Lihtne: võtmeta sisenemine ja sõitmine

Uue Sharani lisavarustus Keyless Access tagab sisenemisel ja väljumisel suurima mugavuse, sest uksed avanevad ja lukustuvad automaatselt. Tänu nutikale raadio- ja turvasüsteemile tuleb autovõtit endaga lihtsalt kaasas kanda, uksed avanevad lukust ise. Aga mootor? Mootor käivitub vaid käivitusnupule vajutamisel.

Individuaalne: lõõgastumine optimaalses kliimas

Vasakul, paremal, taga: lisavarustusse kuuluv täisautomaatne kliimaseade Climatronic loob uues Sharanis kuni kolm eraldi kliimatsooni, sest juhi, kõrvalistuja ja tagumiste reisijate jaoks saab soovitud temperatuuri reguleerida eraldi juhtelementide abil. Kondensaadiandur kindlustab kliimaseadme eriti energiatõhusa kasutamise.

          

    

Mitmekülgne: navigeerimine koos parima meelelahutusega

Lisavarustusse kuuluv raadionavigeerimissüsteem RNS 510 näitab teile usaldusväärselt teed ning lahutab teie meelt parima kvaliteediga muusika ja DVD-de abil. Meeldiv on see, et navigatsiooniseade on puuteekraani või hääljuhtimise abil äärmiselt mugavalt kasutatav. Marsruudisoovitusi saate häälteadete ja suurel värvilisel TFT-ekraanil kaardikujutiste abil 2D või 3D kujul (linnulennult). Seisva sõiduki korral saate ekraanilt vaadata ka hiilgava kvaliteediga DVD-sid. Või eelistate meelelahutusena hoopis muusikat? DVD-seade mängib ka audio-CD-sid ja MP3-faile, integreeritud 30 GB kõvakettale saate salvestada näiteks oma muusikakogusid või MP3- või WMA-vormingus DVD-sid.

Tasemel: ainulaadne täiskõla

Neile, kes hindavad ka autosõidu ajal kvaliteetset muusikat, pakume DYNAUDIO Contouri näol spetsiaalselt Sharani jaoks kohandatud helisüsteemi. Kaheksa vähese resonantsiga kõlarit tagavad tõelise, moonutusteta ja veenva läbipaistvusega helielamuse. Digitaalse kaheksakanalise võimendi üldvõimsus on 300 vatti. Tulemus võrdub koduse High-End-seadme helikvaliteediga. DYNAUDIO Contour paigaldatakse ainult koos kvaliteetse raadionavigatsioonisüsteemiga RNS 510.

        

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.