Volkswagen
 

Mugavus

Uus Golf toob luksusklassi mugavused oma klassi põhivarustusse. Pole ka ime, sest Volkswagen seabki ootused kõrgele.


Nahkpolster
Muudab interjööri täiuslikuks: nahkpolster.
"Vienna"-nahast polster annab uue Golfi sisemusele luksusliku väljanägemise.
Lisavarustusse kuuluv "Vienna"-nahast polster teeb Golfi interjööri veelgi šikimaks. Rooliratas ja käigukangi nupp on kaetud kõrgekvaliteedilise nahaga, mis muudab nende käsitsemise eriti meeldivaks. Sportistmed on saadaval pilkupüüdvas versioonis, kus istmete kesksiilud ning istmekülgede sisemised pooled on kaetud elegantse nahaga.


Kliimaseade "Climatronic"
Täpselt õige temperatuur igaühele: kahtsooniline kliimaseade.
Kahetsoonilise temperatuuriregulaatoriga kliimaseade "Climatronic" võimaldab juhil ja eesmisel kaassõitjal teineteisest sõltumatult oma mikrokliimat kujundada.
Lisavarustusse kuuluval kliimaseadmel "Climatronic" on kahetsooniline temperatuuriregulaator juhi ja kaassõitja poole eraldi seadistamiseks, mis võimaldab igaühel omale sõidu ajaks meelepärase temperatuuri paika sättida. Ka kindalaegas on jahutatav ning piisavalt mahukas suupistete tarvis. “Climatronic“ parandab niiviisi sõitjate heaolutunnet, lisades samuti mugavust ja turvalisust. Meeldiva kliima säilitamine hoiab juhi reaktsiooni- ja keskendumisvõime värskena, mis on liiklusohutuse seisukohalt hädavajalik.
“ergoActive
Enam mugavust: ergonoomilise konstruktsiooniga istmed.
Golfiga sõitmise muudab veelgi mugavamaks soojendusega “ergoActive“-juhiiste. Reguleerimisvõimalused 14 suunas tagavad maksimaalse mugavuse, võimaldades täpset kohandamist vastavalt istuja kehakujule.
Lisavarustuse hulka kuuluv juhiiste “ergoActive“ on 14 suunas reguleeritav ja sellisena ideaalne valik igaühele, kes otsib sportlikku, kuid samas mugavat istumisvõimalust. Juhiistme jäik kandeosa toetab selga õigetest kohtadest, kõrgus on käsitsi reguleeritav ning iste varustatud soojendusega. Soovi korral saab muuta ka istmepadja asendit ja seljatoe kallet. Elektriline nimmetugi koos massaažifunktsiooniga aitab juhil lõdvestuda ning tagab optimaalse mugavuse. Juhiiste “ergoActive“ suudab ennetada seljavalusid ja samal ajal tõsta liiklusohutust ning on seetõttu pälvinud Saksamaa seljatervishoiu seltsi Aktion Gesunder Rücken e.V. kvaliteedimärgi, mis antakse seljasõbralikele toodetele.
Pakiruum
Rohkem ruumi: nutikad panipaigalahendused.
Pealelaadimise hõlbustamiseks on uue Golfi pakiruumil madal laadimiskünnis ja ümbertõstetatav pakiruumi põhi.
Uus Golf saab kiidelda senisest suurema pakiruumiga. Äärmiselt madal laadimiskünnis ja pakiruumi muudetava kõrgusega põrand muudavad raskete esemete peale- ja mahalaadimise hõlpsaks. Neli kinnitusaasa võimaldavad veost kindlalt kinnitada ning aitavad pakiruumis korda hoida. Kui pakiruumi kate tuleb suurte esemete vedamiseks eemaldada, saab selle mugavat peita pakiruumi muudetava kõrgusega põranda alla.

Väljapööratav haakekonks
Sobiv igas olukorras: väljapööratav haakekonks.
Väljapööratav haakekonks paistab välja ainult kasutamise ajal, muidu on ta sõiduki tagaosa all peidus.
Erakordselt praktiline, ja praktiliselt peidus. Lisana saadaolev väljapööratav haakekonks võimaldab vedada kuni 2-tonnist haagist ning vabastusmehhanismi kasutades saab selle täielikult pakiruumi alla peitu pöörata. See kõrvaldab võimaliku segava teguri täpsust vajavate manöövrite ajaks ega riku ka sõiduki väljanägemist.