Volkswagen
 

Turvalisus

Pered soovivad turvalisust. Uus Caddy täidab selle soovi.

Alati muretu sõiduelamuse tagamiseks on uuel Caddyl oma klassi parim turvavarustus: neli turvapatja ja elektrooniline stabiilsusprogramm ESP on juba standardvarustuses. Soovi korral saate muuhulgas kurvituled, mis tagavad optimaalse valgustuse kurvides või halva nähtavusega teedel pöörates. Sõiduki mugavaks käsitsemiseks tõusudel on autol kallakul käivitamise abi, mis takistab sõiduki tagasiveeremist. Caddy 4MOTION ja BlueMotioni tehnoloogiaga Caddy sisaldavad seda standardvarustuses.

       
Turvapadjad pakuvad ulatuslikku kaitset.


Juhi- ja kõrvalistme eesmised turvapadjad ning kaks külgmist turvapatja kaitsevaid teid õnnetuse korral ja kuuluvad standardvarustusse (varustustasemel Caddy Startline on külgmised turvapadjad lisavarustuses). Lisaks võite soovi korral lasta paigaldada esiossa pea-rindkere turvapadjad. Kõrvalistuja turvapatja saab desaktiveerida kindalaekast.

Ka koorem on kindlalt paigutatud.

Järsul pidurdamisel pakub lisavarustusse kuuluv võrkvahesein kaitset lahtise koorma eest. Võrkvaheseina saab kinnitada B- ja C-samba taga olevatesse kinnituspunktidesse ja vajadusel üles kerida. Koorma ohutuks paigutamiseks on uue Caddy pagasiruumis neli kinnitusaasa (Caddy Maxil on kuus aasa). Kinnitusaasad kuuluvad standardvarustusse.