Volkswagen
 

Volkswagen Leasing

Sõit tööle ja koju, sõprade juurde, maale ja randa - taolistest väikestest ja suurtest sõitudest sünnivad argipäeva eredamad hetked. Et meeldejäävaid mälestusi oleks rohkem ja sõit sujuks libedamalt, piisab heast tujust ja sobivast sõiduvahendist.

Auto liisimine Volkswagen Leasingu abil on lihtne:

  • Vali endale meelepärane Volkswageni mudel
  • Volkswageni müügikonsultant aitab välja valida Sinule sobiva liisingu tüübi
  • Sinule sobivas Volkswageni salongis saad täita Volkswagen Leasing taotluse
  • Teeme Sulle väga hea Volkswagen Leasing pakkumise
  • Liisingulepingu saad mugavalt sõlmida Volkswageni müügisalongis
  • Tasud esimese lepingumakse ja lepingutasu
  • Anname Sulle sõiduki üle ja sõit võib alata

Auto liisimiseks on järmised võimalused:

Millise autoliisingu vormi kasuks otsustada? See sõltub suuresti soovidest ja nägemusest auto tuleviku kohta: kas soovid autot kokkulepitud aja jooksul vaid kasutada või soovid saada peale liisinguperioodi lõppu auto omanikuks.

Kasutusrent

Kasutusrendi korral annab Volkswagen Leasing auto Sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Volkswagen Leasingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.

Liisinguperioodi lõppedes on Sul võimalik:

  • Sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut
  • Sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki
  • Saada sõiduki omanikuks, tasudes Volkswagen Leasingule sõiduki jääkväärtuse

Kasutusrendi korral ei lisandu intressile ega lepingutasule käibemaksu.

Kapitalirent

Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks.

Kapitalirendi korral annab Volkswagen Leasing auto Sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Volkswagen Leasingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse saad sõiduki omandiõiguse.

Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või liisingulepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.


Lisateenused

Lisaks sõiduki finantseerimisele saad Volkswagen Leasing vahendusel soetada ka sõiduki liiklus- ja kaskokindlustuse ning soodustusi andva kütuse krediitkaardi.

Kindlustus

Kohustuslik liikluskindlustus on kindlustus, mis hüvitab Teie poolt kolmandatele isikutele tekitatud kahjud.
Kaskokindlustus hüvitab autoga toimunud õnnetusjuhtumi tagajärjel tekkinud kahjud, mida kohustuslik liikluskindlustus ei kata. Õnnetusjuhtumiteks loetakse liiklusõnnetusi, loodus-õnnetusi, tulekahju, vandalismi, röövimisi ja vargusi.

Volkswagen Leasing vahendusel ja koostöös kindlustusseltsidega: If P&C Insurance AS, Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS, Codan Forsikring A/S Eesti filiaal (RSA), BTA apdrošinâšanas akciju sabiedrîba Eesti filiaal, Salva Kindlustuse AS ja AAS Gjensidige Baltic Eesti filiaal pakume Teile konkurentsivõimeliste hindadega ja tingimustega kohustusliku liikluskindlustuse ja vabatahtliku sõidukikindlustuse (kasko) teenuseid. Sellisel juhul on kindlustusvõtjaks Volkswagen Leasing. Teil on võimalik valida kindlustuse eest Volkswagen Leasingule tasumisel aastamakse ja kuumakse vahel, viimases sisaldub tasu kindlustusmakse finantseerimise eest. Samuti on Teil võimalik valida endale sobiv kindlustusselts eelnimetatud seltside hulgast ning erinevate omavastutuste suuruste vahel.
Volkswagen Leasing hoolitseb ka selle eest, et saaksite oma kindlustuspoliisid õigeaegselt pikendatud, vajalikud kindlustuse lisakatted vormistatud ning nõustab Teid kahjujuhtumi korral.

Kütusekaart

Volkswagen Leasing pakub Neste, Statoili ja Alexela kütusefirmade krediitkaarte, mis annavad soodustust igalt ostetud kütuseliitrilt. Iga liisingulepinguga on võimalik soetada endale üks kütusekaart. Kütusekaarti on võimalik taotleda kohe koos sõiduki liisingu taotlemisega.

Lisainfo

Kui Sul tekkis lisaküsimusi või tahad pidada nõu, et milline liisingutüüp oleks Sulle sobivam - võta julget ühendust endale sobivaima Volkswageni esindusega. Koos leiame kiire ja parima lahenduse Sinu jaoks.