Volkswagen
 

Teenindus

Volkswageni garantii
Et Te pärast oma Volkswageni ostmist oleksite veel kaua sellega rahul, valmistame me oma sõidukid suure hoole ja täpsusega. Uutele Volkswageni sõidu- ja tarbeautodele kehtib garantii 3 aastat või läbisõiduni 100 000 km. Tootjatehase garantiiaeg on 24 kuud läbisõidupiiranguta, millele lisandub täiendav lisagarantii 12 kuud või läbisõiduni 100 000 km. Täieliku info Volkswageni garantii kohta leiate allolevalt lingilt: garantii

Mobiilsusteenus*
Teie Polo on vaja toimetada teenindusse, kuid Teil pole aega? Meie mobiilsusteenusega pole see enam probleem. Läheneva hooldusaja pärast pole teil tarvis oma päevaplaani ümber teha. Võtke lihtsalt ühendust oma Volkswageni esindusega, kes viib Teie auto teenindusse ja toob sealt tagasi, samuti antakse Teie käsutusse asendusauto. Niiviisi võib Teie igapäevaelu stressi ja piiranguteta jätkuda. Pole vahet, kas ajate isiklikke või äriasju.

Ekspressteenindus
„Ekspressteenindust, palun!" Öeldud, tehtud. Ka Polo, mis vajab hooldust haruharva, peab vahetevahel teenindusse pöörduma. Mida teha, kui tegemist on pisiveaga? Tulge ekspressteenindusse! Eelregistreerimine pole oluline. Tulge lihtsalt teenindusse, kus Teid kohe vastu võetakse, ja oodake veidi. Ekspressteenindus aitab neil puhkudel, mil töömaht ei ületa ühte tundi (näiteks lampide, piduriklotsi või ratta vahetus jms), aga igas Volkswageni teeninduses võib teenuste valik erineda. Garanteerime margile vastava kvaliteedi ja mõistlikud hinnad.

* Mobiilsusteenus on tasuline lisateenus. Täpsema informatsiooni saamiseks võtke ühendust oma lähima Volkswageni esindusega.