Volkswagen
 

Disain

Alati meeles
Ta on silmapaistev. Ta on vormikas. Ehk lühidalt: uus Polo näeb tõesti hea välja! Kõige pisemate detailideni – küljepeeglitesse integreeritud suunatuled, mustad iluvõreliistud, pilkupüüdvad kerevormid, silmatorkava joonega esilaternad. Uus Polo tõestab, et sõnu polegi tarvis. Ühest pilgust piisab, ja kõik saab selgeks.

Alati isemoodi
Kas teilegi tundub, et pelgalt välimuse rõhutamine on pealiskaudne? Meie arvame samamoodi. Just sellepärast peitub Polo üleni tsingitud kere all nurgeline iseloom, mida uus Polo enesekindlalt ka näitab: Volkswagenile omane „näoilme“, iseteadlikud kerevormid, iseloomulikud detailid, näiteks integreeritud suunatuledega küljepeeglid. Kõigele lisaks on uus Polo saadaval viieukselisena ja hiljem ka kolmeukselisena*. Teie peate ainult valima oma lemmikvärvi viie tavalise, nelja metallik- ja ühe pärlmuttertooni hulgast.

Alati kvaliteetne
Sisse istuda ja minema sõita? Stopp! Enne sõidurõõmu nautimist esitleb uus Polo Teile oma kvaliteetset interjööri. See köidab täielikult Teie tähelepanu: kvaliteetsed pinnad nii silmaga vaadates kui ka käega katsudes, sportlik kolme kodaraga rooliratas ja palju panipaiku kõige jaoks, mida Polosse kaasa võtta soovite –mobiiltelefonile, jookidele, CD-plaatidele ja muule.

Alati nägus
Silmitsege uut Polot rahulikult mitmest vaatevinklist –juhikohalt, kaassõitja poolt ja tagaistmelt. Järeldus on üks – see näeb hea välja sõltumata teie asukohast. Põhjusi on palju, võtame näiteks uue elegantse mustriga istmekatted.

Fotodel kujutatud sõidukid võivad üksikute detailide osas erineda hetkel pakutavate tarneprogrammide sõidukitest.