Volkswagen
 

Touareg V8 TDI

Talle meeldivad piirid. Siis saab ta neid ületada. Seepärast keskendusime uue Touareg V8 TDI juures ainult peamisele: seiklustele, mugavusele ja efektiivsusele. Sellisena läbib ta mängeldes ka tundmatud maastikud.

Piiramatu vabadus
Kaheksa silindrit. 250 kW (340 hj). Pöördemoment 800 Nm. 8-astmeline automaatkäigukast. Tiptronic-lülitusega. Näete isegi, et Touareg V8 TDI* on loodud sõidumõnu jaoks igasugustel teedel.
     Uus Touareg
Piiramatu rõõm
Pilk Touareg V8 TDI-le muudab mõtte reisimisest puhtaks rõõmuks. Pole ka ime selliste silmapaistvate detailide puhul nagu valuveljed "Tacora", keskmise õhuvõtuava kroomrant või kroomliistud iluvõre lamellidel, küljekarpidel ja külgakendel. Kaitserauad, samuti nende alaosad ja küljekarbid on kerega sama värvi. Silmatorkavad biksenoon-esituled sisaldavad lisaks lähi- ja kaugtulele ka kurvitulesid ja LED-päevatulesid. Kõike seda kroonivad lõpetuseks kaks nelinurkset kroomitud summutiotsa.

Piiramatu luksus
Touareg V8 TDI sisemus on tema välimusega suurepärases kooskõlas. Armatuurlauda, uksepolstreid ja keskkonsooli kaunistab pähklipuust dekoor. Ehisosad ja näidikuploki ääris on šikilt hõbedased, nahkkatte ja alumiiniumikarva ehisosadega käiguvalits hellitab nii kätt kui ka pilku.
Uus Touareg      
Uus Touareg 
Piiramatu mugavus
Seda naudite Touareg V8 TDI-s kindlasti. Ja kohe, kui olete jõudnud istet võtta: tänu eesmistele soojendusega komfortistmetele, mille keskosa ja sisekülgi, aga samuti istmetevahelist käetuge katab "Vienna"-nahk. Ideaalse isteasendi tagab esiistmete 12-suunaline elektriline reguleerimine, istmeküljed on lisaks veel elektropneumaatiliselt reguleeritavad ja tagaistme seljatugi kaugjuhtimise teel asümmeetriliselt (suhtes 40:60) kokkuklapitav.

Piiramatud võimalused
Touareg V8 TDI lisavarustusega on teile kõik teed valla. Selle eest hoolitseb raadio-navisüsteem RNS 850. Lisaks navigatsiooniandmete jaoks mõeldud integreeritud 60 GB kõvakettale ja 18 GB MP3, MP4- ja WMA-formaadis muusikafailide tarbeks on tal veel kaks SDHC-kaardipesa (kumbki kuni 32 GB), DVD-mängija, 16:9-formaadis värviekraan ja linnulennuvaade koos 3D-linnamudeliga. Nii on ka paigalseistes parim meelelahutus tagatud.
      Touareg papildaprīkojums