Volkswagen
 

BlueMotion Technology Touareg V6 TDI

Talle meeldivad lühendid. IQ on BlueMotion-tehnoloogiaga Touareg V6 TDI lemmiklühend. Tänu tema intelligentsele BlueMotion Technology.

Lühidalt: tänu kütusekulule
BlueMotion Technology Touareg V6 TDI* liigub edasi 176 kW (240 hj) jõul. Tänu pidevale nelikveole 4MOTION ei valmista ükski pinnas talle raskusi. Maailma esimene 8-astmeline automaatkäigukast koos Tiptronic-funktsiooniga, uuenduslik start-stopp-süsteem koos pidurdusenergia taaskasutusega ja teised teedrajava BlueMotion Technology tehnilised meetmed hoolitsevad eriti väikese kütusekulu eest.
Lühidalt: tänu kütusekulule       
 Uus Touareg
Meeliülendav: tema välimus
Valuveljed "Sonora". Must iluvõre kroomliistudega lamellidel. Kerevärvi kaitserauad. Kaitseraudade mustad alaosad ja mustad küljekarbid. Ja kaks ümmargust summutiotsa. BlueMotion Technology Touareg V6 TDI ei vaja palju sõnu, et tugevat muljet avaldada. Siin pildil on ta maastikudisainiga, mille annab lisavarustusse kuuluv pakett "Terrain-Style".

Lühike ja kiire: interjöör
Põgusast pilgust piisab: BlueMotion Technology Touareg V6 TDI interjööris kasutatakse ainult kõige kvalitetsemaid materjale. Armatuurlauda ja uksepolstreid kaunistavad hõbedased ehisosad, keskkonsooli stiili rõhutab läikivmust dekoor. Sinna juurde sobivad hästi läikivmustad ehisosad ja näidikuploki ääris.
Uus Touareg      
Uus Touareg 
Lühike paus: mugavus
BlueMotion Technology Touareg V6 TDI-l mugavustest juba puudu ei tule. Seda kinnitavad põhivarustusse kuuluvad läbimõeldud lahendused nagu reguleeritava kõrgusega esiistmed, kliimaseade "Climatronic", "Network"-kangaga kaetud kergesti puhastatavad istmekatted ja uksepolstrid ning kolme kodaraga multifunktsionaalrool, millelt saab juhtida multifunktsionaalnäidikut, raadiot ja telefoni.

Annab viimase lihvi: lisavarustus
Nii saate BlueMotion Technology Touareg V6 TDI võimalused täielikult ära kasutada. Parema nähtavuse eest hoolitsevad ksenoontuled koos kurvitulede ja pilkupüüdvate LED-päevatuledega. Pakett "Terrain Tech" rõhub aga hoopis maastikusõiduomadustele, kuna lisavarustusse kuuluv õhkvedrustusel leidub igaks olukorraks sobiv seadistus tänu allalastavale autopärale, kere kõrguse automaatregulaatorile ja vedrustuse elektronjuhtimisele.
     Touareg papildaprīkojums