Volkswagen
 

Uuendused

Turvalisusest saame tihti alles siis aru, kui see kaduma läheb. Uues Touaregis on teisiti. Tema intelligentsed funktsioonid abistavad teid tuntavalt iga sõidu ajal.

Ta sobitab end teie järgi
Biksenoon-esituled* järgivad alati teie roolimisliigutusi tänu integreeritud dünaamilistele ja staatilistele kurvituledele. Nii on sõidutee ka kurvi läbimisel parimal viisil valgustatud. Lähituli sobitub samuti teie sõidumaneeriga. Tulede kalde dünaamiline reguleerimine muudab kiirusest sõltuvalt nii valgusvihu laiust kui ka ulatust. Tõeliselt silmapaistvad on aga LED-päevatuled. Ja sugugi mitte ainult vastutulevate sõidukite juhtidele. Nende disain rõhutab uue Touaregi iseloomu.
     Ta sobitab end teie järgi
Ta näitab kõike õiges valguses
Ideaalse nähtavuse sõidu ajal tagab lisavarustusse kuuluv dünaamiline kaugtuleregulaator „Dynamic Light Assist“. Sisselülitatud kaugtulede korral tuvastab kaamera vastutuleva või eesliikuva sõiduki tuled ning valgustatav piirkond ja valgusvihu ulatus kohandatakse automaatselt oludele vastavalt maksimaalseks. Uuendus, mille Touareg saab esimesena maailmas

Ta näeb igasse külge
Lähiümbruse jälgimissüsteem "Area View" koosneb neljast kaamerast, mis näitavad kogu auto ümbrusse jäävat ala. Selliselt varustatuna on tagurdamine lapsemäng. Saadud kujutis kuvatakse raadio-navisüsteemi ekraanile. Süsteem sisaldab muuhulgas ka maastikuvaadet, mille puhul kuvatakse ekraanile linnulennuvaadet vahetult Toaregi ette jäävat alast. Eesmine ja tagumine külgvaade võimaldavad sõiduki kõige eesmisest ja kõige tagumisest punktist näha peaaegu täisnurga alla paremale ja vasakule ümber nurga.
     Ta näeb igasse külge
Ta oskab tulevikku ette näha
Hea abiline ei reageeri ainult juhtunule, vaid oskab ka juhtumahakkavat ette näha ning selleks valmistuda. Lisavarustuses juhiabisüsteemid on parim vahend, et Touareg teie elu lihtsamaks muudaks. Reahoidmisabiline „Lane Assist“ hoiab teid alati õigel kursil, "Side Assist" abistab ümberreastumisel. Manööverdamisel avastab "Rear Assist" kõik teelolevad takistused ja parkimisabiline hoiatab teid nende eest.