Volkswagen
 

Pärlid

Uus Touareg

Talle meeldivad kõik teed. Asfaldil on ta temperamentne, maastikul jõuline ning mugavustest ei tule kunagi puudu. Uus Touareg saab kõigis oludes hakkama, olgu siis maasturi, sportauto või luksusõidukina.

Ta on enesekindel
Ja uus Touareg näitab seda meelsasti välja. 41 mm enampikkust annab dünaamilisele disainile rohkem ruumi ja lisab ka siseruumile mugavust. Pilkupüüdvad biksenoon-esituled koos LED-päevatulede* ja dünaamiliste kurvituledega valgustavad täiuslikult teed. Muljetavaldav panoraam-katuseaken toob iga seikluse käegakatsutavalt lähedale.
Ta on enesekindel            
    Ta on muljetavaldav  
Ta on muljetavaldav
Muljet avaldab mitte ainult välimus, vaid ka siseruumi korraldus. Sile Nappa-nahk, uhked ehisosad, läbimõeldud disainipaketid ning mugavusseadmed nagu kliimaseade "Climatronic", mälupakett või võtmeta avamis- ja käivitussüsteem – uus Touareg tagab teile ka argipäevadeks isikliku vabadusega kaasneva luksusliku õhkkonna.

Ta on särtsakas
Uus Touareg oskab oma temperamenti veenvalt esitada, sest kõik üleliigne on kõrvale jäetud. Eelkäijaga võrreldes kuni 208 kg väiksem kaal ja kuni 20% väiksem kütusekulu panevad ta dünaamikast otse pakatama. Uuenduslikud bensiini- ja TDI-mootorid tagavad väikese kütusekulu ja maksimaalse sõidumõnu. Kogu selle dünaamika kõrval näitab Touareg üles ka vastutustunnet tänu teedrajavatele tehnoloogiatele nagu hübriidajam** või BlueMotion Technology.**
      Ta on särtsakas
   Ta on nutikas   
Ta on nutikas
Uue Touaregi nutikad finktsioonid muudavad teie elu kergemaks, näiteks annavad need parema ülevaate auto ümber toimuvast. Tänu kaugtulede dünaamilisele juhtimisele, lähiümbruse jälgimissüsteemile "Area View" ja uuenduslikele juhiabisüsteemidele püsib olukord alati teie kontrolli all.

Ta on jõuline
Jõudu ammutatakse usust oma võimetesse. Selles osas on uuel Touaregil nii mõndagi ette näidata. Ta leiab alati sobiva tee tänu rehvide ideaalsele haardumisele, maksimaalsele tõusu- ja koolmeläbimisvõimele, suurele peale- ja mahasõidunurgale ning lubatud külgkaldele. Üheski olukorras ei kaota ta kontakti teepinnaga.
Ta on jõuline       
Videi draudzīgas tehnoloģijas – Touareg hibrīds     
Ta on stiilne
Touaregi välimusele lisab isikupära Volkswagen Exclusive-varustus: eriti kvaliteetsed materjalid, interjööri ja velgede eridisain ning tüübitähised ja teised pisidetailid. Nahapakett "Pepper Beige" tõstab titaanmustalt taustalt stiilselt esile beežides toonides uksepolstrid ja istmepõhjad. Luksuslikkust rõhutavad poolläikivast saarepuust ehisosad ustel, keskkonsoolil ja armatuurlaual. Dünaamika paistab välja poleeritud 19-tollistest "Girona"-disainiga valuvelgedest ja sportlikest 265/50 R 19 rehvidest.