Volkswagen
 

Mootorid

Uus Touareg Hybrid ammutab jõudu kahest allikast
TSI 3.0 võimsusega 245 kW (333 hj). Elektrimootor võimsusega 34,3 kW. Kütusesäästlik 8-astmeline automaatkäigukast. Tiptronic-lülitusega. Ehk lühidalt: mootoritehnoloogia verstapost. Kombinatsioon V6-TSI-st ja elektrimootorist annab uuele Touareg Hybridile nii vapustavad kiirusomadused kui ka hämmastavalt väikese kütusekulu (8,2 l/100 km) ja CO2-heitme hulga (193 g/km). Seda koguvõimsuse 279 kW (380 hj) juures.
Uus Touareg Hybrid ammutab jõudu kahest allikast        
Ta mõtleb sammu ette   
Ta mõtleb sammu ette
Sõidumõnu ja vastutustunne käsikäes: BlueMotion Technology uus Touareg arendab tervelt 176 kW (240 hj), seda kütusekulu* 7,4 l/100 km ja CO2-heitme 195 g/km juures. See on läbimurre, mis sai võimalikuks muuhulgas tänu start-stopp-süsteemile, pidurdusenergia taaskasutusele, pikemale peaülekandele ja optimeeritud kasuteguriga generaatorile. Kaalu vähendamine, parendatud aerodünaamika ja 8-astmeline Tiptronic-käigukast aitavad samuti kütust säästa ja dünaamikat parandada.

Ta asub tipus
Tippkiirus 242 km/h tõestab, et uus Touareg V8 TDI* on tõepoolest jõuline. Tema 4,2-liitrine ühisanumpritse ja kübemefiltriga diiselmootor arendab aukartustäratavad 250 kW (340 hj). Kombinatsioonis uudse 8-astmeline Tiptronic-käigukastiga kujuneb iga sõit naudinguks. Ja seda minimaalse kütusekulu juures.
     Ta asub tipus
  Ta on uudis kogu maailmas
Ta on uudis kogu maailmas
Touaregi jõuülekande eest hoolitseb uhiuus 8-astmeline käigukast. Põhivarustuses. Seitsmes ja kaheksas käik on seal säästlikud kiirkäigud. Kahksandal käigul langeb mootori pöörlemiskiirus kuuenda käiguga võrreldes 34 protsenti. Iseõppiv programm kohandab käiguvahetuspunktid teie sõidumaneerile sobivaks. Tänu Tiptronicule saate üheaegselt nautida nii sõidumõnu kui ka käsilülituskäigukasti sportlikku iseloomu.

Ta alistab iga maastiku
Tänu põhivarustuses nelikveole 4MOTION on uuel Touaregil lihtne teepinnaga haardumist säilitada. Soovi korral saadaolev pakett "Terrain Tech" võimaldab aga veelgi kaugemale minna. Selles abistavad teid elektronjuhtimisega pidev nelikvedu 4XMOTION, lukustuv tagadiferentsiaal, aeglusti ja elektriliselt lülitatava lukustusega keskdiferentsiaal, tõstetud kere (ees umbes 10 mm ja taga umbes 15 mm) ning 100-liitrine kütusepaak.