Volkswagen
 

Maanteel

Sportautona võlub Touareg oma eksklusiivse mootorivaliku ja intelligentsete tehnoloogiatega.

Ta rakendab jõudu säästlikult
Valik optimeeritud kütusekuluga jõuallikaid hoolitseb, et uue Touaregi jõud parimal viisil teepinnani jõuaks. Vahet pole, kas jõud tuleb bensiinimootorilt või ühisanumpritse, kübemefiltri ja start-stopp-süsteemiga TDI-lt. Või isegi teednäitavalt hübriidajamilt.
Ta rakendab jõudu säästlikult       
Ta püsib kindlalt teel
Ta püsib kindlalt teel
Nautige sõidumõnu igas olukorras. Sõidudünaamika pakett koos vedrustuse jäikuse elektroonilise juhtimisega takistab tänu sportlikule seadistusele kere kaldumist ja optimeerib seega kurvisõiduomadusi. Siledal asfaldil saate tundma õppida õhkvedrustuse sportlikku külge, kui kiirustundlik elektronjuhtimine automaatselt kere madalamale laseb.

Ta sobib kõigeks
Teele minnes ei taha keegi kompromisse teha. Uue Touaregi pakiruum mahutab kuni 580 liitrit, istmete kokkuklappimisel isegi kuni 1642 liitrit. Maksimaalne kandevõime ulatub 761 kiloni ja haagis võib kaaluda kuni 3,5 tonni. Mugavaks peale- ja mahalaadimiseks saab õhkvedrustuse olemasolul kliirensi 160 millimeetrini kahandada ning tagaistme seljatugi on kaugjuhtimise teel asümmeetriliselt (suhtes 40:60) kokkuklapitav.
      Ta sobib kõigeks
Ta hoolitseb teie turvalisuse eest
Uus Touareg kaitseb teid igast küljest. ESP korvab kurvides ala- ja ülejuhitavust. Uus ASBplus pakub parimat võimalikku pidurdustõhusust, seda isegi lahtisel pinnasel. Veojõu optimaalse ülekandmise tagab elektrooniline diferentsiaalilukustus (EDS). Veojõu kontrollseade (ASR) garanteerib ideaalse jõuülekande kiirendustel, tänu haagisestabilisaatorile muudab see turvaliseks ka pukseerimise. Juhile ja kaassõitjale pakuvad igakülgset kaitset turvapadjad, sealhulgas külje- ja peaturvapadjad. Lisavarustusena saab juhi poolele tellida ka põlveturvapadja.