Volkswagen
 

Luksusklass

Peened materjalid, tagasihoidlik elegants ja rafineeritud funktsioonid: uus Touareg pakub kõike, mis iseloomustab puhtaverelist luksussõidukit.

Ta näitab oma oskusi
Kroomitud summutiotsad. Hõbedane põhjakaitse ja küljekarbid. Läikivmustad piilarikatted. Disainipakett „Terrain-Style“ rõhutab uue Touaregi maastikusõiduvõimeid, pakett „Chrome & Style“ aga lööb välimuse särama. Nelinurksete kroomitud summutiotstega. Kroomliistudega küljekarpidel ja küljeakendel. Kroomitud laadimiskünnisega. Kroomitud astmelaudadega. Ning kroomliistudega iluvõre lamellidel ja keskmise õhuvõtuava kroomrandiga.
Ta näitab oma oskusi      
Ta ületab ootusi
Uue Touaregi silmatorkav disain tõstab ootused interjööri suhtes kõrgele. Ja need lähevadki täide. Metallpinnaga dekoorosadest on teil valida hõbemetallik ja harjatud alumiinium, aga samuti pähklipuu ja Vavona-puit ning poolläikiv saarepuu Volkswagen Exclusive'ilt. Sportpakett loob teie Touaregi interjööri dünaamilise atmosfääri tänu detailidele nagu alumiiniumipedaalid, must laepolster ning nahkkatte ja käiguvahetushoobadega multifunktsionaalrool.

Ta kallistab teid
Nahapakett „Dark Burgundy“ on ühtaegu pilkupüüdev ja šikk. Istmeid ja uksi katab pehme „Nappa“-nahk, istmete „Dark Burgundy“-toonis keskosa aga ääristavad titaanmustad küljesiilud. Kellele meeldib hele kujundus, oskab hinnata nahapaketi „Pepper Beige“ väärtusi. Mõlemas paketis kasutatakse niinimetatud jahedat nahka, mille pind tänu paremale peegeldusvõimele vähem kuumeneb ja isegi kõrgete temperatuuride puhul mugavalt jahedana püsib.
     Ta kallistab teid
Ta mõtleb teie mugavusele
Tore, kui kõike ise meeles ei pea pidama. Mälupakett salvestab juhiistme ja elektriajamiga välispeeglite asendid. Tagurdamisel pööratakse kaassõitja-poolne peegel manööverdamise lihtsustamiseks automaatselt alla. Mälupakett "Premium" salvestab lisaks veel roolisamba ning mõlema esiistme ja nende turvavööde asendid.

Ta avab teile uksed
Uue Touaregi avamiseks ja käivitamiseks ei tarvitse võtit taskust välja võttagi. Selle teeb võimalikuks uue Touaregi avamis- ja käivitussüsteem "Keyless Access". V8 TDI* ja Touareg Hybridi* puhul kuulub see koguni põhivarustusse.
     Uus Touareg
Ta hoiab teie pea külmana
Mõnus temperatuur kuulub põhivarustusse, uues Touaregis hoolitseb selle eest kliimaseade „Climatronic“. Temperatuuri kahetsooniline reguleerimine arvestab juhi ja eesmise kaassõitja erinevaid eelistusi. Elektronjuhtimine võtab arvesse kõik olulised mõjurid ja segajad, näiteks päikese asendi, päikesekiirguse ja välistemperatuuri ning vastavalt sellele reguleerib pealeantava jaheda õhu hulka. Soovi korral on „Climatronic“ saadaval ka temperatuuri neljatsoonilise reguleerimisega.