Volkswagen
 

Touareg Hybrid

Temale meeldivad vastandid. Ühes rinnas tuksub kaks südant. Kui Touareg Hybridis on need nutikalt koos tööle pandud. Maksimaalse dünaamika nimel, aga maksimaalselt keskkonnasäästlikult.

Loodus ja tehnika
Touareg Hybrid avaldab muljet oma võimsa TSI-mootoriga, mis arendab kuni 245 kW (333 hj). Ja elektrimootoriga, mille 34,3 kW teid linnaliikluses heitmevabalt ja peaaegu hääletult edasi viivad. Eriti tõhusalt aga tegutsevad nad koostöös: näiteks kiireks möödasõiduks on saadaval kuni 279 kW (380 hj). Tänu 8-astmelisele Tiptronic-käigukastile pakub see veelgi rohkem naudingut, seda kõike väiksema kütusekulu ja heitmehulga juures.
     Uus Touareg
Uus Touareg 
Vorm ja funktsioon
Valuveljed "Yukon". Biksenoon-esituled koos lähi- ja kaugtulede ning kurvituledega. Pilkupüüdvad LED-päevatuled, keskmise õhuvõtuava kroomrant, kroomliistud iluvõre lamellidel, küljekarpidel ja külgakendel. Kaitserauad, samuti nende alaosad ja küljekarbid on kerega sama värvi. Ning mudelitähised iluvõrel, küljekarpidel ja tagaluugil ei lase kahtlust tekkida: see on Touareg Hybrid

Isikupära ja täiuslikkus
Touareg Hybridi interjöör on lausa topeltmaitsekas. Armatuurlauda, uksepolstreid ja keskkonsooli kaunistab pähklipuust dekoor. Ehisosad ja näidikuploki ääris on šikilt hõbedased, neid täiendavad nahkkate ja alumiiniumikarva ehisosad käiguvalitsal.
Uus Touareg     
 Uus Touareg
Kontroll ja komfort
Sobiva isteasendi leiab Touaregis imelihtsalt. Esiistmetel on 12-suunaline elektriline reguleerimine, istmeküljed on lisaks veel elektropneumaatiliselt reguleeritavad ja tagaistme seljatugi kaugjuhtimise teel asümmeetriliselt (suhtes 40:60) kokkuklapitav. Mugavust saate nautida tänu eesmistele soojendusega komfortistmetele, mille keskosa ja sisekülgi, aga samuti istmetevahelist käetuge katab "Vienna"-nahk.

Info ja meelelahutus
Touareg Hybridi lisavarustus suudab nii mõndagi. Nagu näiteks raadio-navisüsteem RNS 850. Lisaks navigatsiooniandmete jaoks mõeldud integreeritud 60 GB kõvakettale ja 18 GB MP3, MP4- ja WMA-formaadis muusikafailide tarbeks on tal veel kaks SDHC-kaardipesa (kumbki kuni 32 GB), DVD-mängija, 16:9-formaadis värviekraan ja linnulennuvaade koos 3D-linnamudeliga. Nii on ka paigalseistes parim meelelahutus tagatud.
Uus Touareg