Volkswagen
 

Exclusive-varustus

Äratuntav juba kaugelt – Exclusive-varustus Touaregile
Volkswagen Exclusive'i varustus muudab teie uue Touaregi tänu paljudele täiustustele täiesti teie omaks. Šikid materjalid, valitud disainilahendused interjöörile ja velgedele, samuti pisiasjad nagu mudelitähised, teevad teie Touaregi juba kaugelt äratuntavaks.
Uus Touareg     
 
Iseteadlik kontrast – nahapakett „Pepper Beige“
Volkswagen Exclusive'i nahapakett „Pepper Beige“ tekitab teie Touaregi interjööri kunstipäraseid kontraste: beežid uksepolstrid ja istmete keskosad tõusevad stiilselt esile titaanmustade külgede taustal. Mustusthülgav pinnatöötlus kergendab kvaliteetse materjali puhastamist. Soovi korral annavad poolläikivad saarepuust ehisosad armatuurlaual, ustel ja keskkonsoolil interjööri šikile õhkkonnale lõpliku lihvi.

Iseteadlikud rõhuasetused – nahapakett "Dark Burgundy"
Volkswagen Exclusive'i nahapaketis „Dark Burgundy“ harmoneeruvad tumepunased uksepolstrid ja istmete keskosad elegantselt titaanmustade külgedega. Mustadel põrandamattidel on istme keskosa katva nahaga samas toonis aplikatsioonid. Mõlemas paketis kasutatakse niinimetatud jahedat nahka, mille pind tänu paremale peegeldusvõimele vähem kuumeneb ja isegi kõrgete temperatuuride puhul mugavalt jahedana püsib. Soovi korral on nahk saadaval ka perforeerituna, mis muudab ta aktiivselt hingavaks.
      Uus Touareg
Uus Touareg 
Täiuslik dünaamika – valuveljed "Girona"
Valuveljed "Girona" annavad teie uuele Touaregile eriti stiilse välimuse. Poleeritud servad ja ja pilkupüüdev viie kodaraga disain tõstavad ta ümbritsevast selgelt esile. Sportlikud 265/50 R 19 rehvid sobivad jõulise üldmuljega perfektselt kokku.