Volkswagen
 

Disain

Muljet avaldab Touareg juba esimesel pilgul tänu isegi kõige pisemate detailide dünaamilisele disainile.

Ta on suursugune
Touaregi vaatamisväärsused avastate veel enne, kui temaga esimesele sõidule lähete. Tüüpilise Volkswageni disainiga ninaosas on suursugusus ühendatud elegantsi ja kvaliteediga. Külgvaatele lisab jõudu ja dünaamikat õlajoont rõhutav kerge kant. Ning tagatuled oma lummava valgusdisainiga jätavad kustumatu mulje.
     Ta on suursugune
Ta on selline, nagu paistab                
Ta on selline, nagu paistab
Uue Touaregi silmatorkav disain tõstab ka interjööri suhtes ootused kõrgele. Ja need lähevadki täide. Metallpinnaga dekoorist on teil valida hõbemetallik ja harjatud alumiinium, aga samuti pähklipuu ja Vavona-puit ning poolläikiv saarepuu Volkswagen Exclusive'ilt. Sportpakett loob teie Touaregi interjööri dünaamilise atmosfääri tänu detailidele nagu alumiiniumipedaalid, must laepolster ning nahkkatte ja käiguvahetuslabadega multifunktsionaalrool.

Ta rõhutab oma võimeid
Kroomitud summutiotsad. Hõbedane põhjakaitse ja küljekarbid. Disainipakett „Terrain-Style“ rõhutab uue Touaregi maastikusõiduvõimeid, pakett „Chrome & Style“ aga lööb välimuse särama. Nelinurksete kroomitud summutiotstega. Kroomliistudega küljekarpidel ja küljeakendel. Kroomitud laadimiskünnisega. Kroomitud astmelaudadega. Ning kroomliistudega iluvõre lamellidel ja keskmise õhuvõtuava kroomrandiga.
Ta rõhutab oma võimeid      
 Tema stiil ulatub pisiasjadeni
Tema stiil ulatub pisiasjadeni
Mehe seisust näitavad tema kingad, auto seisust velgede disain. Uuele Touaregile on olemas veljevalik, millel ühiseks nimetajaks parim kvaliteet. Valik ulatub sportlikest valuvelgedest „Atacama“ ja „Sonora“ (talverehvidele) elegantsete mudeliteni „Tacora“, „Yukon“ ja „Karakum“ (talverehvidele), silmatorkavast "Everest"-disainist ekstravagantsete valuvelgedeni „Pikes Peak“ ja „Metropolitan“. Lisavarustusena on saadaval ka universaalrehvid.

Ta on avatud uutele elamustele
Uue Touaregi panoraam-katuseakna kaudu näete palju rohkem. Kaheosaline klaaskatus on avatav ja ulatub eest kuni teise istmereani. Nii saate nautida täiesti omalaadset avaruse tunnet. Et jahutavat tuulehoogu sisse lasta, saab esimest klaapaneeli 31 mm jagu üles kergitada. Pöördlülitiga saate katust osaliselt või soovi korral täielikult avada. Integreeritud rulookardin pakub varju päikesevalguse eest.
Ta on avatud uutele elamustele        


Siin kujutatud sõidukite üksikasjad võivad erineda hetkel kehtiva tarneprogrammi mudelitest.