Volkswagen
 

Tehnoloogia

Uus Golf Sportsvani jaoks on saadaval terve valik ajamisüsteeme, millel on kõigil üks nimetaja: maksimaalne sõidumõnu koos väikese kütusekulu ja heitmehulgaga.

TSI
Kiire ja kokkuhoidlik.
Palju veojõudu, palju momenti, väike kütusekulu: Golf Sportsvani TSI-bensiinimootorid tagavad jõulise mineku ja sõidumõnu vaatamata väikesele töömahule. Uusim mootoripõlvkond võimaldab kütust veelgi säästa. Nii võime vähimagi kahtlusevarjuta väita, et selline tõhusus on tõesti tehnika viimane sõna.

TDI
Vähe emissiooni, palju emotsiooni.
Lõpmatu sõidumõnu tänu äärmiselt ökonoomsele ja tohutu veojõuga jõuallikale, mille iseloomustamiseks piisab kolmest tähest: TDI. TDI on paljudes maades Volkswagen AG kaubamärk ning tähistab otsepritse ja turboülelaadimisega diiselmootoreid. Uusim diislikütuse ühisanumpritse töötab ühtlase rõhuga ning tagab maksimaalse suutlikkuse igal ajahetkel, hoides kütusekulu samal ajal madalana. Golf Sportsvani TDI-mootorid sobivad ka sportlikuks sõiduks tänu oma suurele pöördemomendile.
BlueMotion Technology
Säästlik igas olukorras.
Kütusekulu ja heitmehulga vähendamise nimel on tehtud kõik võimalik: BlueMotion Technologyga Volkswagenil on pööratud erilist tähelepanu mugavuse ja dünaamika ühendamisele ökonoomiaga. Eriti tähelepanuväärne selles osas on regeneratsioonisüsteem, mis suunab pidurdusenergia tagasi akusse. Kütust aitavad säästa ka mootori tõhus juhtimine täiustatud tarkvaraga ja madalamad tühikäigupöörded. Põhja all ja radiaatorivõre ümbruses ettevõetud meetmed parandasid veelgi aerodünaamikat. Kõrgemate käikude "pikemad" ülekanded ja madala veeretakistusega rehvid kuuluvad samuti BlueMotion Technology paketti, mis on loodud erakordselt säästlikuks ja vähese heitmehulgaga sõiduks.
Adaptiivveermik DCC
Liugle kaasa, nautides optimaalsetteelpüsivust..
Lisavarustusena pakutav adaptiivveermik DCC võimaldab teil veermikku seadistada vastavalt oma soovidele ja hetkeoludele. Seadistust saab hõlpsasti muuta sõidurežiimi valiku funktsiooniga, valida on tavalise, mugava ja sportliku seade vahel. Elektriliselt reguleeritavad amortisaatorid seadistuvad protsessi käigus automaatselt. Adaptiivveermik DCC reageerib pidevalt muutuvatele sõiduoludele, arvestades ka sõiduki pidurdamist, roolimist ja kiirendamist. Iga amortisaatori kokkusurumist ja tagasikäiku reguleeritakse eraldi murdosa sekundi jooksul. DCC annab teie Golf Sportsvanile parema juhitavuse ja sportlikuma välimuse, sest koos adaptiivveermikuga lastakse ka kere umbes 10 mm võrra madalamale.
Sõidurežiimi valik
Iga juht on isesugune.
Lisade hulka kuuluva sõidurežiimi valiku funktsiooniga on Golf Sportsvan võimeline hõlpsasti kohanduma teie sõidustiili ja soovidega. Teil pole vaja teha muud kui valida soovitud sõidurežiim, kasutades navisüsteemi (lisavarustus) puutekraani - alates eriti säästlikust ja lõpetades eriti sportlikuga. Lisaks mootori, rooli ja käigukasti seadistamisele saab teha ka teisi muudatusi ja neid salvestada. Oma "isikliku režiimi" alla saate salvestada täiendavaid soojenduse, kliimaseadme ja esitulede seadistusi.