Volkswagen
 

Mugavus ja heaolu

Golf Sportsvan hiilgab mitte ainult oma pakiruumi suurusega, vaid ka mugavustega. Igast sõidust kujuneb garanteeritult nauditav kogemus.

Roolid
Kindlas haardes.
Esialgu võib see tunduda liigne luksus, kuid külmadel talvepäevadel ei taha te peagi selleta olla: esimest korda saab Golfi perekonna mudelile tellida soojendusega rooliratta.
Pole vist vaja mainigagi, et 3 kodara ja nahkkattega rool kuulub Comfortline-tasemest alates põhivarustusse ning seda on käega meeldiv puutuda. Sellele lisandub nahkkattega käigukanginupp, mis Comfortline-tasemest alates on samuti põhivarustus.
Multifunktsionaalrooli tellimine muudab multifunktsionaalnäidiku, raadio ja telefoni kasutamise nauditavalt lihtsaks. Ka hulka juhiabisüsteeme saab juhtida multifunktsionaalroolilt.
Tippmudelitel lisatakse roolile käiguvahetushoovad topeltsiduriga käigukasti DSG (lisa) juhtimiseks. Koos istmesoojendusega saab ka rooliratast kliimaseadme abil soojendada ja soovitud temperatuuril hoida. Mis tähendab, et iga sõit saab alata meeldivalt - isegi pakaselisel talvehommikul.

Soojendusega esiklaas
Suurepärane väljavaade aasta läbi.
Veel üks silmapaistev punkt lisade pikas nimekirjas on soojusisolatsiooniga esiklaas. Erinevalt harilikust tagaklaasist pole küttetraate näha, kuid lumi ja jää sulavad nupuvajutuse peale. Ja kuna see on soojusisolatsiooniga klaas, täidab ta oma otstarvet kiiduväärselt ka kuumadel päevadel. Infrapunakiirgust peegeldav materjal toimib päikesekiirte eest kaitsva kilbina ning aeglustab temperatuuri tõusu sõiduki sisemuses - eriti kasulik siis, kui teil ei õnnestu autot varju parkida.
Panoraam-katuseluuk
Vapustav vaade.
Klaaskatus mõjub sõiduki interjöörile imetlusväärselt. Lisavalgus loob ainulaadse avarusetunde. Eriti just teie noorimad reisijad satuvad kindla peale vaimustusse, kui nad märkavad pea kohal avanevat vapustavat panoraamvaadet. Lisana saadaolev nihutatav ja kallutatav panoraam-katuseaken koosneb kahest suurest klaastahvlist, millest eesmist osa saab elektri jõul nihutada ja kallutada. Rulookardin klaaskatuse all ulatub katma kogu klaasipinda, selle lahti- või kinnikerimiseks piisab nupuvajutusest.
Nahkpolster
Lihtsalt suurepärane tunne.
Lisana pakutav nahkpolster loob Golf Sportsvani interjööri luksusliku atmosfääri. "Vienna" nahk kaunistab eesmiste komfortistmete kesksiilusid ja külgede sisepindu. Istmed on soojendusega ning reguleeritava kõrguse ja nimmetoega - eriti hubased ja mugavad külma ilmaga - ning selga säästva kujuga. Väga praktilised on ka taskud esiistmete seljatugede tagaküljel ning sahtlid esiistmete all. Nagu näete, on vastupidav nahkpolster kasulik mitmes mõttes.
Sissepääs
Sisenemine ja väljumine käib imelihtsalt.
Uue Golf Sportsvani uksed avanevad eriti laialt. Enamgi veel, uksed fikseeruvad mistahes vahepealses asendis, mis hoiab ära nende iseenesliku liikumise ja võimaliku värvikriipimise. Sisenemist lihtsustavad ka Golf Sportsvani mugaval kõrgusel asuvad istmed. See annab täiendavaid mugavusi hilisemal väljumisel, kuna pole tarvis end madalalt istmelt püsti upitada ega kõrgelt istmelt alla libistada. Istmete kõrgus tagab suurepärase vaate nii avarale interjöörile kui ka väljapoole. Pole siis ime, et üha rohkem ja rohkem inimesi valivad kõrgema - sõna otseses mõttes - mugavustaseme.