Volkswagen
 

Avarus

Täielikult universaalne: tänu hulgale panipaikadele, hoiukohtadele ja paindlikele lahendustele leidub piisavalt ruumi enam-vähem kõigiks ettevõtmisteks.

Tagaiste
Nii palju ruumi kui tarvis.
Kõige ees tuleb tänada pikendatud teljevahet: tagaistet saab ositi kuni 18 cm pikisuunas nihutada, mis jätab ka kõige pikematele jalgadele piisavalt ruumi. Istet saab liigutada ka pakiruumist. Seljatoe kalde reguleerimine on väga kasulik funktsioon, kui teil on vaja pakiruumi suurendada, aga istet nihutada ei saa. See tähendab, et kohvrid, piknikukorvid või termoboksid mahuvad ikkagi ära. Keskmine käetugi koos läbilaadimisfunktsiooniga on põhivarustus alates Comfortline-tasemest. Seda saab ka esemete hoidmiseks kasutada.


Panipaigad
Rohkem panipaku - rohkem vabadust.
Laes asuv panipaik on äärmiselt praktiline. Varustustasemest sõltuvalt võib see olla kaanega ning kujutab endast ideaalset kohta dokumentide, päikeseprillide, plaatide, rahakoti ja teiste vajalike asjade käepäraseks hoidmiseks. Golf Sportsvani armatuurlaual asuv ergonoomiline kaanega laegas pakub täiendavat hoiukohta asjadele, mis peavad sõidu ajal käepärast olema.

Kohad 1,5-liitrisele pudelile ees ja 1-liitrisele pudelile taga pluss panipaigad kõigis ustes kuuluvad põhivarustusse. Kindalaegas on jahutusega, et suupisted teekonna jooksul üles ei sulaks. Kindalaegas on ka valgustusega ja lukustatav. Comfortline-tasemest alates on esiistmete tagaküljel kokkupandavad lauad ja taskud, esiistmete all aga sahtlid.
Keskkonsool
Põhjalikult läbimõeldud süsteem.
Keskkonsool sisaldab piki- ja püstsuunas reguleeritavat käetuge koos integreeritud panipaigaga, mis pakub paindlikku hoiuruumi pisiesemetele. Kõik oma väiksemad reisitarvikud saata panna käigukangi taga asuvasse avarasse kandilisse panipaika, kus need on alati käepärast. Seal jagub ruumi pudelitele, joogipurkidele ja mobiiltelefonile, praktilise rihmaga saab need paigale kinnitada. Jookide hoidmiseks on veel kaks kokkupandavat topsihoidikut.
Pakiruum
Võimendavad ruumi.
Ühe käeliigutusega saate kokku klappida nihutatava tagaistme seljatoeosad, kasutades lukustusrihma pakiruumis. Niiviisi saab hoobilt luua praktiliselt tasase põhjaga koormaruumi mahuga üle 1500 liitri. Kui ka eesmine kaassõitja istme seljatugi on kokku klapitud, mahutab Golf Sportsvan kuni 2,48 meetri pikkusi esemeid. Tavaasendis istmete korral jääb pakiruumi maht pisut alla 500 liitri, tagaistmete täieliku ettenihutamisega suureneb see 585 liitrini. Pakiruumi teisaldatav põhi võimaldab teil hõlpsasti luua tasase pinna esemete paigutamiseks. Kui pakiruumi kate peaks segama hakkama, saab selle lihtsalt ära tõsta. Ning lõpuks on pakiruumi külgedel paremal ja vasakul ka mõned praktilised panipaigad.