Volkswagen
 

Trendline

Rohkem ruumi teie ettevõtlikkusele: Sharan Trendline pakub paindlikkust soodsa hinnaga.

Ilmselged eelised reisil olles

Kui palju võivad pisiasjad sõidumugavusele kaasa aidata, saab selgeks uue Sharani aknaklaaside põhjal: heliisolatsiooniga esiklaasi kuni 5 dB mürasummutus tagab sõidu ajal oluliselt madalama mürataseme. Soojusisolatsiooniga klaasid vähendavad päikesekiirte läbistusvõimet kuni 65%.

          
    

Mugav istumine kõigile

Uuel Sharan Trendline’il on teises istmereas kolm eraldi kombineeritavat istet. Elastsed tekstiilist Move-disainiga istmekatted teevad kõik seiklused kaasa. Need, kellel on vaja rohkem pagasiruumi, saavad teise istmerea istmed allaklappimisfunktsiooniga EasyFold ühe liigutusega suureks tasaseks pakiruumiks muuta.

Turvaprogramm

Turvalisuse küsimuses ei tee uus Sharan Trendline kompromisse. Eesmised ja tagumised turvapadjad ning peaturvapadjad ees ja taga sõitjatele tagavad reisijatele parima kaitse. Juhi poolel on lisaks ka põlveturvapadi. Aktiivset turvalisust parandab oluliselt liigendtoega elektrooniline stabiliseerimisprogramm. See hõlmab pidurdusabiga ABS-pidureid, ASR-i, EDS-i, MSR-i ja pingestabilisaatorit. Täiendav turvavarustus, näiteks rehvirõhunäidik, viimistleb turvakontseptsiooni pisiasjadeni.

          

    

Hea sõidukliima huvides

Kliimaseade Climatic kindlustab meeldiva temperatuuri ja värske õhu kõigil uue Sharani istekohtadel. Kaassõitjate meelelahutuse eest kannab hoolt raadiosüsteem RCD 210 koos CD-mängijaga. Neli kõlarit ja täidlane heli jõuab täielikult kõigi kuulajateni, istugu nad ees või taga.

Roheline laine säästlikule kasutajale

Start-Stop-süsteemi abil säästate kütust alati, kui auto seisab. Laske sidur ummikus või foori taga lahti ja lülitage käik välja või vajutage pidurit (topeltsiduriga ülekande DSG korral) ning mootor lülitubki välja ja käivitub alles pärast käigu sisselülitamist. Start-Stopp-süsteem ja muud BlueMotioni säästva ja heitmevaese sõidu tehnoloogiad on uue Sharan Trendline’i standardvarustuses.

      

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.

Piltidel võib olla kujutatud lisatasu eest saadav lisavarustus.