Volkswagen
 

Ruumikontseptsioon

Nutikas planeering: uus Sharan pakub rohkelt ruumi, mida on võimalik äärmiselt paindlikult kasutada.

Parem avada ja sulgeda

Laiad liuguksed lihtsustavad sisseastumist, suur pakiruumiluuk lihtsustab laadimist. Kuid seda on võimalik veel mugavamaks teha: liugustele ja pakiruumiluugile saab lisavarustusena paigaldada elektrijuhtimissüsteemi. Sellisel juhul saab väljas olles kasutada avamiseks võtme kaugjuhtimispulti, salongis piisab nupule vajutamisest. Lapsed ei pauguta enam uksi, samuti kaitseb neid sisenemisel ja väljumisel ukse vahele jäämise eest muljumisvastane kaitse.

        
    

Mugavalt klapitavad istmed nii ees kui ka taga

Tänu standardvarustusse kuuluvale istmete klappimise funktsioonile EasyFold saab teise ja kolmanda rea istmeid ühe käeliigutusega kokku klappida, nii et tekib suur ja tasane pakiruum, kuhu saab paigutada ka mahukaid esemeid. Ja kui autos on rohkem inimesi? Sisenemisabi EasyEntry võimaldab lisavarustusse kuuluva kuuenda ja seitsmenda istme korral teise istmerea välimisi istmeid väga kergelt ette klappida ja nihutada. Nii on juurdepääs kolmandale istmereale eriti mugav.

Parem kohandatavus

Uue Sharani pakiruum on alati just nii suur, nagu teil on vaja. Kui klapite kuue- või seitsmeistmelise mudeli korral tagumised istmed alla, muutub ruum veel suuremaks. Kõige suurem ruum tekib siis, kui alla on klapitud ka teise rea istmed. Otsustage lihtsalt, kui palju laadimisruumi teil on vaja. Ning kui teil peaks olema vaja eriti pikka eset transportida, saab ka kõrvalistuja istme (alates variandist Comfortline) alla klappida ja auto esiosas olevat laadimisala veelgi rohkem suurendada.

          

    

Parimal viisil korraldatud

Pagasipakett Plus, millesse kuulub pagasiruumi võrk ja teise istmerea jalaruumi vasakul ja paremal küljel asuvad hoiusahtlid, ei paku mitte üksnes palju ruumi:  esiistmetel olevad klapitavad lauad rõõmustavad ka sõitjaid. Lisaks on praktilised ka ees ja taga asuvad topsihoidjad. Lihtsalt eemaldatav prügikast on seda niikuinii. Pagasipakett Plus on alates versioonist Comfortline standardvarustuses ning versioonil Trendline lisavarustuses.

Parem paigutus

Lisavarustusse kuuluv Cargo-pakett tagab selle, et nii väikseid kui ka suuri esemeid saab turvaliselt autosse paigutada ning et esemed jäävad oma kohale ka pidurdamise korral. Võrkvahesein eraldab salongi turvaliselt pagasiruumist ning mahukas pagasihalduspakett tagab selle, et kõik kinnitatakse hästi. Paketi varustusse kuuluvad kinnitusaas, kaks koormarihma, kaks külgmist kinnitussiini ja praktiline pagasivõrk koos taskufunktsiooniga tagavad hea ettevalmistuse keerulisemaks transpordiülesanneteks.

          

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.

* Konkreetse sõiduki kütusekulu ja süsihappegaasiheitmed sõltuvad nii kütuse efektiivsest kasutamisest sõiduki poolt kui ka sõidustiilist ja muudest mittetehnilistest teguritest. Süsihappegaas on peamine Maa soojenemist põhjustav kasvuhoonegaas. Esitatud väärtused on saadud ettenähtud mõõtemeetodi abil (direktiivi 80/1268/EMÜ kehtiv versioon). Andmed ei põhine konkreetsel sõidukil ega moodusta pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes eri sõidukitüüpide võrdlemiseks. Teavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike süsihappegaasiheitmete kohta leiate „Juhendist uute sõiduautode kütusekulu ja süsihappegaasiheitmete kohta“, mis on tasuta kättesaadav kõigis müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Helmuth-Hirth-Straße 1, D-73760 Ostfildern.