Volkswagen
 

Volkswageni originaaltarvikud

Tagaluugi jalgrattahoidik

Praktiline tagaluugile kinnitatav anodeeritud alumiiniumprofiilist jalgrattahoidik on mõeldud kuni kolme jalgratta transportimiseks. See tarnitakse eelmonteerituna ning on seetõttu eriti lihtsalt kinnitatav. Tagaluugi avamine on ka pärast rattahoidiku paigaldamist võimalik (kui ratast pole). Sisaldab vargusvastast lukustusseadist. Omakaal 12 kg, maksimaalne kandevõimsus 60 kg.

          
    

Pakiruumikaitse

Praktiline pagasiruumikaitse on täpses mõõdus. See on pestav, libisemisvastane ja happekindel. 4 cm kõrgune serv mõlemal küljel ja taga takistab vedelike voolamist sõiduki põrandale. Nii on pagasiruumi võimalik puhtana hoida mängleva kergusega. Sharani kirjadega.

Ukselävekaitse

Vastupidav kate kaitseb eesmisi ja tagumisi ukselävesid kriimustuste ja kahjustuste eest.  Kasulik, praktiline element, mis säilitab Sharani kena välimuse pikaks ajaks.

          

    

Peatoekonks Snakey

Praktiline korrahoidja topeltpakis: kaheosaline komplekt, mille saab paigaldada esiistmete peatugedele. Riputage transporditav ese lihtsalt peatoekonksule ja võitegi sõitma hakata. Materjal: plastik.

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.