Volkswagen
 

Highline

Rohkem ruumi teie meeskonnale: Sharan Highline’i elegantne õhkkond muudab iga sõidu preemiaks.

    

Eriti elegantne: välimus

Uus Sharan Highline pakub silmarõõmu: Tema katusereeling on säravast kroomist, nagu ka radiaatorivõre ümbris ees.  Küljeakendel olevad kroomliistud rõhutavad katuse- ja ukseliistude jooni. Ning sportlikud kergmetallist 7 J x 17 rattad Sydney sobivad tänu säravale pinnale ideaalselt sinna juurde.

Eriti ambitsioonikas: välimus

Salongis jätkub hiilgav mulje: lülitid on kroomümbrisega, näidikuplokk ja esiuksed on titaanhõbedast dekoratiivdetailidega mõjusalt ümbritsevasse keskkonda kohandatud. Soovi korral saab alternatiivina valida ka väärispuidust (Eschemaser braun) dekoratiivelemendid. Kumba te ka ei valiks: uue Sharan Highline’i kvaliteeti rõhutatakse stiilselt.

          

    

Spetsiaalselt välja valitud: materjalid

Sharan Highline’i juhi ja kõrvalistuja soojendusega sportistmed on keskelt valmistatud Alcantrast, mis on pehme ja sile materjal, mis on katsudes täpselt  nii meeldiv, kui välja paistab. Ka nahast rool ja käigukast lisavad mõõdukat eksklusiivsust, mis iseloomustab uut Sharan Highline’i.

Eriti kulukas: turvavarustus

Automaatselt lülituvad tuled koos päevatuledega on uuel Sharan Highline'il standardvarustuses, nagu ka staatilise kurvitulega udulatern, mis tagab küljeala parima valgustuse näiteks kurvis pööramisel. Väikeste ja suurte sõitjate turvalisust parandab veelgi pärast sõidu alustamist automaatselt rakenduv ukselukustus. Seda saab reguleerida kiirusest sõltuvaks ning soovi korral ka välja lülitada.

      

    

Eriti läbimõeldud: üksikasjad

Uus Sharan Highline hellitab nii juhti kui ka kaassõitjaid arvukate praktiliste mugavuselementidega nagu kaks lugemislampi ees ja taga ning väljalülitusviivituse ja dimmerdusfunktsiooniga salongituled. Salongivalgustus ja jalaruumivalgustus ees ja taga parandavad heaolu, samal ajal kui multifunktsionaalne näidik Plus pakub kasulikku teavet, näiteks kütusekulu ja välistemperatuuri kohta.

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.

Piltidel võib olla kujutatud lisatasu eest saadav lisavarustus.