Volkswagen
 

Disain

Suurus ei välista elegantsi – vastupidi! Uus Sharan on selle tõestus.

Iseloomulik esiosa

Uue Sharani esiosa on äärmiselt elav ja dünaamiline: vormis domineerivad jõulised halogeenesituled koos päevatuledega. Konkreetselt mõjub radiaatorivõre oma elegantsete kroomliistude ja jõulise raamiga alumise õhusissepääsu juures. Udutulede kroomist dekoratsioon (seerial Sharan Highline) on stiilne täpp i-l.

        
    

Elegantne profiil

Selge horisontaalne vorm kujundab kere funktsionaalset ja dünaamilist disaini. Minimaalne hulk jooni loob maksimaalse pinge. Need elegantsed jooned ja praktilised liuguksed – soovi korral saadaval ka elektrilistena – annavad märku uue Sharani suurejoonelisusest. Küljeakendel olevad kroomliistud (alates variandist Comfortline) rõhutavad katuse- ja ukseliistude jooni. Lisavarustusse kuuluvatel toonitud tagumistel küljeakendel ja tagaaknal on kaks funktsiooni: nende termokaitsetöötlus vähendab päikesekiirgust kuni 65% ning takistab sellega salongi kuumenemist.

Silmatorkav tagaosa

Uus Sharan kiirgab isegi tagant dünaamikat ja suurejoonelisust. Pakiruumi luuk sobib ideaalselt kaasaegsete joontega. Soovi korral saab pakiruumi luugi avada ja sulgeda automaatselt ühe nupuvajutusega. Üks uue Sharani markantsematest disainielementidest on suured tagatuled koos nendesse integreeritud suunatuledega. Nende kolmnurkne kuju teeb uue Sharani nii päeval kui ka öösel selgelt äratuntavaks.

          

Muljetavaldav panoraam-katuseluuk

Lisavarustusse kuuluv elektriline panoraamkatuseluuk on tänu muljetavaldavale 1,1 m2 suurusele oma nime väärt.  See loob salongis heleda, sõbraliku atmosfääri ning tagab samal ajal vaate taevasse. Katust saab ühe käeliigutusega taha lükata. Toonitud klaas ja elektriline päikesevari, mida saab ka avatud katuseluugi korral astmevabalt avada ja sulgeda, pakub tõhusat kaitset päikese eest.                          

Kena interjöör

Uues Sharanis tunnete ennast kohe hästi. See tuleneb täiuslikult töödeldud materjalidest, mis ei taga ainult head väljanägemist, vaid on ka väga mugav: näiteks vastupidavad istmekatted, mis on saadaval nii tekstiili, naha kui ka Alcantara-versioonis, või elegantsed kaunistuselemendid. Heale enesetundele aitab kaasa ka see, et kõik juhtimissüsteemid on intuitiivsed ja kohe arusaadavad. Just nagu kodus.

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.