Volkswagen
 

Comfortline

Rohkem ruumi teie perele: Sharan Comfortline’iga sõidavad nii väikesed kui ka suured reisijad eriti mugavalt.

    

Seda mugavust on näha

Sharan Comfortline’i teatud eriomadused on juba väljast näha: põrkeraud on sõidukiga sama värvi, radiaatorivõre on kroomist ning kroomliistud kaunistavad ka küljeaknaid. Need on võluvas kontrastis ühtaegu dekoratiivse ja praktilise musta katusereelinguga. Kergmetallist 6 ½ J x 16 rattad Memphis panevad üldmuljele elegantse punkti.

Mugavus on tunnetatav

Parim hinne uue Sharan Comfortline’i istmetele: juht ja kaassõitja istuvad äärmiselt mugavatel reguleeritava kõrgusega sportistmetel. Juhi seljatugi on elektriliselt reguleeritav. Esiistmete all on praktilised sahtlid väikeste esemete paigutamiseks. Elastsed Bridge-disainiga istmekatted teevad kõik kaasa.

        

    

Mugavus kohandub

Kõrvalistuja seljatuge saab uuel Sharan Comfortline’il täielikult alla klappida. Nii saab pikkade esemete vedamise korral laadimisvõimalusi veelgi oluliselt parandada. Ja kui vedada pole vaja midagi: kõrvalistme saab vajadusel täielikult ette klappida ja muuta praktiliseks lauaks. Enam nutikamalt pole ruumi ilmselt võimalik kasutada.

Mugavus lihtsustab igapäevaseid toimetusi

Pisiasjad tõestavad uue Sharan Comfortline’i suurust: arvukad ülevaatlikud panipaigad ja hoiukohad, näiteks esiistmete seljatugedel olevad taskud, katusekonsoolil olev prillitoos ja eemaldatavad prügisahtlid loovad ruumi ja hoiavad korda.  Ja teise istmerea sõitjad? Rõõmustavad esiistmete seljatugedel olevate praktiliste klapplaudade üle.

         

    

Mugavus tekitab heaolutunde

Uue Sharan Comfortline’i äärmiselt kasulikud ja standardvarustusse kuuluv element: püsikiirusehoidik. See hoiab kiiruse automaatselt konstantsena, eeldusel on valitsevad kindlad liiklustingimused. Lõõgastav kogemus igaühe jaoks, kes on kunagi pikemat aega rooli taga olnud. Ka vihmaandur, mis juhib klaasipuhastite liikumise sagedust, on kasulik varustuselement, millest varsti enam loobuda ei taha.

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.

Piltidel võib olla kujutatud lisatasu eest saadav lisavarustus.