Volkswagen
 

Stiil

Uue Phaetoni stiil.

Meisterlik nagu suursugune õlimaal. Eripärane. Ajatu. Võimukas. Kompositsioon on see, mis annab kunstiteosele rütmi ja Phaetonile tema ainulaadse stiili.

Analüüsige vormi

Kergelt kumerduv mootorikate, iseloomulik C-piilar, silmatorkav, ent samas traditsiooniline autopära, harmoonilised  proportsioonid – kõik Phaetoni disaini elemendid järgivad üht joont, ühendades ajatu elegantsi varjamatu jõuga. Tulemuseks on auto, mis paistab silma oma tagasihoidlikkusega ja sööbib mällu tänu oma iseloomule.

Ta näitab oma oskusi        
Ta ületab ootusi

Leidke rõhuasetused

Tumendatud klaasidega LED-tagatuled annavad Phaetoni silmatorkavale, ent samas traditsioonilisele tagaosale ainulaadse välimuse ka pimedas. Uus valgusdisain ühendab punktvalgusallikad iseloomuliku M-tähe kujulise LED-ribaga.


Pange tähele muljet

Siit lausa kiirgab võimukust: kergelt kaldu asetatud valgusribad ja kroomist kiiskav iluvõre tõstavad biksenoon-esituled eriti muljetavaldavalt esile. Seejuures kasutatakse udutuledes, päevatuledes, pöördetuledes ja suunatuledes valgusdioode, mis põlevad palju heledamalt kui tavalised hõõglambid. Voolujoonelised kaitserauad ja esivõre rafineeritud materjalid alates mattpinnaga ja lõpetades poleeritud kroomiga annavad Phaetonile võrreldamatult ainulaadse välimuse. Lõppeks loodi see kujundus ju spetsiaalselt Phaetoni tarvis.

     Ta kallistab teid
Ta mõtleb teie mugavusele

Hinnake kvaliteeti

Ainult kõige rafineeritumad, meistri käega valitud osad leiavad tee teie Phaetonisse. Nagu näiteks eukalüptipuust ehisosad. Need rõhutavad maitsekalt armatuurlauda, uste ülaservi ning keskkonsooli ülaosa ja topsihoidikuid. Lisavarustusena pakume veel teisigi väärispuidust – näiteks haava- või pähklipuujuure mustriga – ehisosi. Puristide jaoks on olemas klassikaline musta klaverilakiga puitdekoor Volkswagen Exclusive'ilt. Soovi korral võite tellida ka ulatuslikuma puitdekoori, mis sisaldab veel puitaplikatsioone uksekäepidemetes ja peeni liiste käetugedes.


Tunnetage kirge

Et kunsti mõista, tuleb teda puudutada. Ja austada. Kui te Phaetonis sõrmedel kergelt üle nahkpindade lasete libiseda, tunnete vaid üht: erakordset kvaliteeti. Neljaistmeline ja pika teljevahega Phaeton on varustatud tugevast perforeeritud nahast polstriga „Vienna Classic Style“. Kellele meeldib pehme nahk, sellele võib soovitada lisavarustusse kuuluvat nahkpolstrit „Sensitive Classic Style“. Loomulikult on kõik nahkpolstrid erakordselt vastupidavad ning kannatavad välja ka valgustuse, temparatuuri ja õhuniiskuse kõikumised.

     Uus Touareg
 

Nautige vabadust

Põnev kunstiteos annab teie mõtelele piisavalt arenguruumi. See omadus iseloomustab ka Phaetonit. Phaetoni kere võite valida täpselt selle järgi, kui palju te mugavusi vajate. Saadaval on ta nii nelja- kui ka viieistmelisena ning lisaks veel pikendatud teljevahega. 120 mm võrra rohkem ruumi telgede vahel lisab mitte ainult jalaruumi tagaistme ette, vaid toob ka valgust juurde – tänu põhivarustuses klaaskatusele.

Siin kujutatud sõidukite üksikasjad võivad erineda hetkel kehtiva tarneprogrammi mudelitest.