Volkswagen
 

Pärlid

Valmistatud Saksamaal käsitööna. Uus Phaeton.

Eksklusiivsuse osas kehtestab Phaeton oma standardid, ühendades muljetavaldava elegantsi teedrajavate tehnoloogiate ja kõikehõlmava mugavusega. Kes suudaks teile ainuomast stiili veelgi paremini rõhutada?

Avaldab välimusega muljet
Laiaõlgne. Silmatorkav. Jõuline. Uus Phaeton jääb juba esimesest pilgust meelde tänu oma ainulaadsetele ilmekatele vormidele. Eriti hakkab silma uue eksklusiivse kujunduse saanud ninaosa, kus domineerib poleeritud ja mati kroomiga kaetud iluvõre.

Muudatused iseloomustavad ka tagaosa ja siluetti, hõlmates näiteks massiivset külgmist iluliistu või kerega samas toonis pisidetaile. Kergmetallveljed „Innovation“ ja "Experience" mõjuvad šikilt nagu graveeritud monogramm.

        
    

Annab teile heaolutunde

Uues Phaetonis saate pikkadelgi reisidel nautida ülimat mugavust. Tänu mõnusalt kätteistuvale multifunktsionaalroolile. Tänu neljatsoonilisele kliimaseadmele "Climatronic", mis salongis vähimatki tuuletõmmet ei tekita. Tänu vaistlikult käsitsetavale infolustisüsteemile. Ja samuti tänu 18 suunas reguleeritavatele, soojenduse, aktiivkliimaseadme ja massaažifunktsiooniga varustatud istmetele.

Sobib igasse olukorda

Nutikate tehnoloogiatega varustatult on Phaeton tõeline maanteede valitseja. Sõidumugavuse eest hoolitsevad põhivarustuses nelikvedu 4MOTION ja õhkvedrustus. Uue Phaetoni valgustuse kontseptsioon paistab silma tehnoloogia, turvalisuse ja disainiga. Seda paljuski tänu uutele tagatuledele, põhivarustusse kuuluvatele kurvituledega biksenoon-esilaternatele ja lisana saadaolevale dünaamilisele kaugtuleregulaatorile "Dynamic Light Assist".

          
     Ei järgi moevoolusid, vaid loob neid

Tehniline kompetents ei saa asendada loomingut. Aga siiski: soovi korral saadaolev raadio-navisüsteem RNS 810 ühendab täpsuse innovatsiooniga. Ning vajadused naudinguga. Lisavarustusse kuuluva UMTS-põhise mobiiltelefoniliidesega "Premium" ühendatult annab ta teile esmakordselt juurdepääsu Google'i internetiteenustele.*                           

Käsitööna valminud ainueksemplar

Asjatundja hindab mitte ainult materjali, vaid selle töötlemise viisi. Seepärast nimetamegi oma luksusauto valmistamise kohta manufaktuuriks. Selles peegelduvad kõik väärtused, mida me uue Phaetoni loomisesse kaasasime. Dresdeni klaasmanufaktuur kuulutab uut ajastut autotööstuses. See ühendab moodsaimad käsitööoskused ainulaadse arhitektuuri enneolematu läbipaistvusega. Kus mujal on veel võimalik silmast-silma vestelda spetsialistidega, kes parasjagu teie autot kokku panevad?

Sama ainulaadne nagu teiegi

Andke Phaetonile ainuomane stiil. Teile omane stiil. Volkswagen Exclusive pakub selleks laialdast valikut kvaliteeti rõhutavat lisavarustust. Et muuta Phaeton oma Phaetoniks, saate kasutada nahkpolstri pakette, väärispuidust ehisosi, valitud velgi ja värvitoone ning unikaalseid meelelahutus- ja mugavusseadmeid.

Siin kujutatud sõidukite üksikasjad võivad erineda hetkel kehtiva tarneprogrammi mudelitest.

* Lisana pakutavate internetiteenuste (internetiotsing ja satelliidipiltide kuvamine) kasutamine eeldab mobiiltelefonivalmiduse "Premium" ja ühendatud rSAP-mobiiltelefoni olemasolu vastavalt Volkswageni poolt avaldatud mobiiltelefonilepingute ja andmesidefunktsioonide kokkusobivusnimekirjale. Internetiteenuste kastutamisel tekivad lisakulud (tariifid vastavalt mobiiltelefonilepingule, Volkswagen soovitab sõlmida fikseeritud tasuga andmesidelepingu). Üksikasjade kohta palume küsida oma Volkswageni partnerettevõttest või teie interneti- ja mobiiltelefonioperaatorilt. Internetiteenusi pakutakse üksnes teatud riikides, saadavuse ja teenuse juurutamise kohta teavitab teid teie Volkswageni partner. Rõhutame eraldi, et Volkswagen ei saa pikaajalist internetiteenuste kättesaadavust tagada, sest tegu on kolmandate poolte juurutatud teenustega. Sõltuvalt võrgust võib internetiteenuste ja satelliidipiltide kasutamisel esineda piirkondlikke piiranguid telefoni- ja andmesides.