Volkswagen
 

Navigatsioon

Uue Phaetoni navigatsioon.

Intelligentne nagu koreograafia. Ehkki tehniline kompetents ei saa asendada loomingut, ühendab raadio-navisüsteem RNS 810 täpsuse innovatsiooniga. Ning vajadused naudinguga.

Mõtted uutes dimensioonides

Eriti võimas, erakordselt mitmekülgne ning tänu puutetundlikule ekraanile lihtsalt ja vaistlikult käsitsetav – see ongi raadio-navisüsteem RNS 810. Tema ülevaatlikule värviekraanile kuvatakse kaardid ja lisainfo, kaarte võib seejuures näidata nii tasapinnalisena kui ka ruumilisena (3D). 30 GB mahuga kõvakettal leidub ruumi nii kaartidele kui ka MP3- või WMA-vormingus muusikafailidele. CD-plaate saab kuulata ka käimasoleva teejuhendamise ajal, video-DVD vaatamiseks peab sõiduk paigal seisma. Loomulikult on RNS 810 mugavalt käsitsetav ka hääljuhtimisega.

Uusi maid avastamas

Ajatu ja ajakohane: uus Phaeton ühendab vastandid innovatsiooniks. Näiteks raadio-navisüsteem RNS 810 koos uudse UMTS-põhise mobiiltelefoniliidesega "Premium" annab teile esmakordselt juurdepääsu internetipõhistele satelliidipiltidele. Internetipõhine navigatsioonifunktsioon võimaldab leida sihtkohti Google'i kohaliku otsingu kaudu. Google'i otsinguga leitud huvipunkte nagu vaatamisväärsused, kauplused, arstid või restoranid saab mõne sekundiga otse naviseadmesse üle kanda ja sihtpunktiks määrata.*

   

Märkide keel

Tänu sisepeegli piirkonda paigutatud kaamerale on Phaeton esmakordselt võimeline liiklusmärke ära tundma. Olgu need kiirusepiirangud või lisatahvlid, näiteks "ainult haagisega", kuvatakse vastav info mugavalt navisüsteemi puutetundlikule ekraanile või multifunktsionaalnäidikule. Nii võite olla kindel, et üksi liiklusmärk ei jää tähele panemata. Liiklusmärkide tuvastamine on lisavarustusena tellitav raadio-navisüsteemi RNS 810 juurde.

Siin kujutatud sõidukite üksikasjad võivad erineda hetkel kehtiva tarneprogrammi mudelitest.

* Lisana pakutavate internetiteenuste (internetiotsing ja satelliidipiltide kuvamine) kasutamine eeldab mobiiltelefonivalmiduse "Premium" ja ühendatud rSAP-mobiiltelefoni olemasolu vastavalt Volkswageni poolt avaldatud mobiiltelefonilepingute ja andmesidefuntsioonide kokkusobivusnimekirjale. Internetiteenuste kastutamisel tekivad lisakulud (tariifid vastavalt mobiiltelefonilepingule, Volkswagen soovitab sõlmida fikseeritud tasuga andmesidelepingu). Üksikasjade kohta palume küsida oma Volkswageni partnerettevõttest või teie interneti- ja mobiiltelefonioperaatorilt. Internetiteenusi pakutakse üksnes teatud riikides, saadavuse ja teenuse juurutamise kohta teavitab teid teie Volkswageni partner. Rõhutame eraldi, et Volkswagen ei saa pikaajalist internetiteenuste kättesaadavust tagada, sest tegu on kolmandate poolte juurutatud teenustega. Sõltuvalt võrgust võib internetiteenuste ja satelliidipiltide kasutamisel olla piirkondlikke piiranguid telefoni- ja andmesides.