Volkswagen
 

Exclusive-varustus

Volkswagen Exclusive.

Ühendab stiili hea maitsega.

Iha harulduste järele on samal ajal ka soov millegi väga isikliku järele. Volkswagen Exclusive teeb selle soovi reaalsuseks. Valitud materjalidega saate oma Phaetonit vääristada ja muuta meistriteose teile kuuluvaks uunikumiks. Teie unistus luksussõidukist jõuab sellega teostumisele lähemale kui kunagi varem.

Ajatu ilu ahvatlus

Igas Phaetoni detailis peegeldub käsitööoskuse kõrgeim tase. Jälgige vaid, kuidas valitud nahkpolster ja ehisosad annavad interjöörile teie isikliku käekirja. Näiteks võite valida tubakavärvilise nahkpolstri „Volkswagen Exclusive Sensitive Classic Style“. Või sama paketi mõnes muus toonis viiest saadaolevast. Siis saate igal sõidul uuesti nautida viimistluse täiuslikku kvaliteeti. Väärispidust ehisosade väljavalimiseks kulus meil väga kaua aega, et pakkuda teile valikut kõige ilusamatest variantidest. Mustast haavapuust või elegantse musta klaverilakiga ehiselemendid rõhutavad ideaalselt Phaetoni interjööri esmaklassilist kvaliteeti.

      

Meisterlike detailide lummus

Värvide ilu tuleb täiuslikult esile just nende koosmõjus. Nahapaketi „Sensitive Classic Style“ päikesebeežid ja antratsiidikarva detailid hoolitsevad rafineeritud kontrastide eest. Heledad istmete kesksiilud, uksepolstrid ja randid harmoneeruvad elegantselt tumedamate istmeservade, keskmiste käetugede ja esiistmete tagakülgedega.

Meelelahutuse kõrgeim tase

Phaetoni juhtimine on juba iseenesest elamus. Aga ka teie taga istujate jaoks kujuneb iga sõit naudinguks. High-end-multimeediasüsteem "Rear Seat Entertainment" võimaldab täiuslikku meelelahutust. DVD-vaheti mahutab kuni kuus plaati ja mängib ka MP3-faile. Soovi korral võib pardavõrku ühendada mängukonsooli ning esiistmete peatugede tagaküljel asuvate LCD-ekraanide ja kõrvaklappide kaudu oma reisijaile individuaalset meelelahutusprogrammi pakkuda.

       

    

Üllatab väikeste eripäradega

Phaetoni kõrge tase kajastub eriti ilmekalt paljudes pisiasjades. Erakordset mugavust pakub teile näiteks lisavarustuses külmik, mis ideaalselt tagaistmesse sulandub. Üheksaliitrisest mahust piisab, et jooke ja suupisteid soovitud temperatuuril hoida.

Välimusest võlutud

Phaeton on terviklik kunstiteos, ent sobivate valuvelgedega võite teda veelgi vääristada. Volkswagen Exclusive pakub teile mitmesuguses suuruses velgesid, mis kõik paistavad silma oma ajatu elegantsiga. Olgu valikuks poleeritud pinnaga "Aristoteles", poleeritud randiga "Omanyt", kergsulamist valatud "Helios" või kõrval nähaolev hõbedane "Serres" – erakordse väljanägemise teie autole annavad nad kõik.

            

* saadaval ainult 5-istmelisele