Volkswagen
 

5-istmeline

Uus 5-istmeline Phaeton.

Uuenduslik tehnika harmoonilises kooskõlas meelelise esteetikaga – see ongi elegantne viieistmeline Phaeton.

See pole imetegu, vaid meistriteos.

Mis lõbu pakub ihuüksi parima luksuse nautimine? Ei pooltki sellest, kui oma naudingut teistega jagades. Seepärast ongi uuest Phaetonist olemas elegantne viie täisväärtusliku istekohaga mudel. Põhivarustuses katab tema istmeid stiilne "Pearl"-mustriga kangas. W12* ja pika teljevahe korral on viiekohalise Phaetoni istmed šiki nahkkattega.

Kõigile võrdselt hea

Loomulikult on juht uues Phaetonis peremees. Ja kaassõitja. Ja kuni kolm tagaistujat. Milleks veel vastuolud ja arusaamatused? On ju iga koht Phaetonis parim. Esiistmetel on 12-suunaline elektriline reguleerimine, soovi korral isegi 18-suunaline. Taga saab mõnusalt lõõgastuda lisavarustusena tellitavatel "Premium"-istmetel, kus äärmistel kohtadel on nii pea- kui ka nimmetugi reguleeritavad. Esiistmed ja äärmised tagaistmed on samuti varustatud kliima- ja massaažiseadmega. Ning kliimat saab tänu neljatsoonilisele "Climatronicule" igal kohal teistest sõltumatult reguleerida.

   

Kohaneb kõigega.

Kindel kaaslane igaks elujuhtumiks. Niisuguse tunnustuse pälvib üksnes see, kes mitmekülgsuse ja paindlikkusega silma paistab. Uue Phaetoni jaoks pole paindlikkuses midagi erilist, see on enesestmõistetav. Näiteks saab juhul, kui keskmist tagaistet parasjagu ei vajata, selle alla klappida – moodustub käetugi koos panipaiga ja topsihoidikutega. Aga uus Phaeton on paindlik ka mujal. W12 põhivarustusse kuuluv mälupakett säilitab isiklikud eelistused sise- ja välispeeglite, turvavöö, roolisamba ja esiistme asetuste osas.

Siin kujutatud sõidukite üksikasjad võivad erineda hetkel kehtiva tarneprogrammi mudelitest.

Mõnel pildil kujutatud lisavarustus on saadavalt lisatasu eest.

* Sõiduki kütusekulu ja CO2-heide ei sõltu ainult kütuse tõhusast ärakasutamisest sõidukis, vaid ka sõidustiilist ja muudest mittetehnilistest teguritest.

CO2 on kasvuhoonegaas, globaalse soojenemise peamine põhjustaja. Märgitud väärtused arvutati kooskõlas direktiivis 80/1268/EMÜ määratletud mõõtmismeetoditega. Andmed pole seotud kindla sõidukiga ja ei kuulu tehniliste andmete hulka, vaid on esitatud pelgalt eri sõidukitüüpide võrdlemise eesmärgil. Infot uute sõiduautode ametlike kütusekulude ja täpsete CO2-heitmete kohta võib leida EL-i juhendist „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2-heitmete käsiraamat?, mis on tasuta saadaval kõikides automüügiesindustes ja firmas DAT Deutsche Automobil Treuhand, Helmuth-Hirth-Strasse 1, 73760 Ostfildern, Saksamaa.