Volkswagen
 

4-istmeline

Uus 4-istmeline Phaeton.

Muljetavaldav kiirus koos lõõgastava mugavusega – see on neljaistmeline Phaeton koos väikeste lisadega.

Mugavus on avaruse küsimus

Psühholoogid on kindlaks teinud: me püüdleme selle poole, et meie ümber oleks rohkem isiklikku vaba ruumi. Õnneks pakub uus neljakohaline Phaeton seda piisavalt. Kõigil neljal istmel. Need on kaetud "Vienna Classic Style" nahkpolstriga ja varustatud soojenduse, kliimaseadme ning aktiiv-nimmetoe ja massaažifunktsiooniga. Juht ja kaassõitja saavad lisaks nautida elektriliselt 18 suunas reguleeritavaid istmeid, tagaistmed on aga 10 suunas liigutatavad ja vaistliku käsitsemisega. Pealegi, kui te olete korra oma lemmik-isteasendi leidnud, jätab mälufunktsioon teie eelistused täpselt meelde.

Mugavus on kliima küsimus

18, 20 või 24 kraadi? Igal inimesel on oma temperatuur, kus ta end kõige mõnusamalt tunneb. Uues neljaistmelises Phaetonis on selle temperatuuri leidmine ja hoidmine väga lihtsaks tehtud. Nimelt on neljatsoonilise kliimaseadme "Climatronic" juhtseadised toodud ka tagaistmete juurde. Sealt võib soovi korral isegi kaassõitja istet ettepoole nihutada, et omale rohkem jalaruumi saada.

   

Mugavus on mitmekülgsuse küsimus

Kes suudab eri situatisoonides paindlikult reageerida, on kahtlemata eelisseisundis, aga kipub tihtilugu ka üksi jääma. Hea, et nüüd saab uues neljakohalises Phaetonis istet võtta. Nii ees kui ka taga on kaks istmetevahelist kokkuklapitavat käetuge ja topsihoidjad värskendava joogi tarvis, sise- ja välispeeglid on isetumenevad ja mäluga – need ainult mõned näited, kuidas neljakohaline Phaeton end teie vajadustega sobitab.

Siin kujutatud sõidukite üksikasjad võivad erineda hetkel kehtiva tarneprogrammi mudelitest.

Mõnel pildil kujutatud lisavarustus on saadavalt lisatasu eest.