Volkswagen
 

Pärlid

Välimus - Väärikas väljanägemine.

Selged jooned, pikem teljevahe ja lühemad ülendid – uus Passat jätab endast selgelt sportliku, ent samas elegantse mulje. Seda aitab luua lai valik erineva kujundusega velgesid, sealhulgas silmapaistva disainiga 19-tollised valuveljed „Verona“. Nende kümne kodaraga kujundus toob esile uue Passati elegantse poole, samas kui 18-tollised valuveljed „Monterey“ püüavad pilku sportliku olekuga. Mõlemad on Volkswagen R GmbH poolt pakutav lisavarustus.

Uuel Passatil on eksimatult äratuntav ja äärmiselt efektne valgussignatuur. Eriti LED-esitulede ja LED-tagatulede puhul, mis annavad heledamat valgust, tarbides samal ajal vähem energiat ja olles erakordselt pika tööeaga. LED-välisvalgustuse saab uuele Passatile tellida lisana. LED-esituled on kõigile varustustasemetele saadaval veel koos lisavarustusse kuuluvate pöördetulede ja LED-päevatuledega.

      
      

Interjöör - Avarus loob sundimatu õhkkonna.

Passati sisemus hellitab teid ülimalt kvaliteetsete, hoolikalt viimistletud materjalide ja erakordse ruumikusega. Vahet pole, kas istute ees või taga, nii pea- kui ka jalaruumi jätkub alati. See avarusetunne tagab pingevaba sõidu ka pikkadel teekondadel.

Üks esimesi silmahakkavaid lahendusi on uudse kujuga õhuava, mis ulatub katkematu horisontaaljoonena armatuurlaua ühest servast teiseni. See loob tugeva visuaalse efekti ja annab ka praktilisi eeliseid madalama mürataseme ja kliimaseadme töö tõhususe osas.

Pimeduse saabumisel tekitab lisade hulka kuuluv pakett „Ambience“ sõiduki sisemusse stiilse ja hubase õhkkonna oma valgustatud uksepolstrite ja uksekäepidemetega, parandades samal ajal ka nähtavust. Comfortline- ja Highline-mudelitele lisana pakutav šikk nahkpolster rõhutab maitsekat sisekujundust veelgi.


Mugavus - Ülim sõidumugavus.

Uus Passat on meisterlik kombinatsioon elegantsist, ülevaatlikest juhtseadistest, dünaamikast ja mugavusest, mis eriti tuleb esile pikkadel reisidel. Heaolutunnet tõstab näiteks Passat Comfortline'i ja Highline'i põhivarustusse kuuluv 3-tsooniline kliimaseade „Climatronic“, mis Trendline'ile on saadaval lisana. Eraldi juhtpaneel võimaldab tagaistujatel eraldi reguleerida Passati tagaosa mikrokliimat vastavalt oma soovidele, kuna juht ja eesmine kaassõitja võivad samuti teineteisest sõltumatult timmida temperatuuri ja õhuvoolu oma istekoha ümber.

Kui te soovite oma selga eriti tõhusalt toetada, soovitame ergoComfort-istet, mis Passat Comfortline'il ja Highline'il kuulub juhiistmena põhivarustusse. Soovi korral saate seda tellida veelgi luksuslikumas versioonis, mis on 14 suunas elektriliselt reguleeritav ning lisaks evib massaažifunktsiooni. Sõltumata valitud verioonist võite aga olla kindel, et ergoComfort-iste tuleb teie seljale kasuks – seda kinnitab ka Saksamaa seljatervishoiu seltsi „Aktion Gesunder Rücken“ kvaliteeditunnistus.
      
     

Abisüsteemid - Süstemaatiline areng.

Uues Passatis saab näha suurt hulka uudseid lahendusi.

Lähiümbruse jälgimissüsteem „Front Assist“ koos linnaliikluse hädapidurdusfunktsiooni ja jalakäijate jälgimise süsteemiga hoiatab teid nii jalakäijate kui ka sõidukite eest. Vajadusel suudab see käivitada isegi täisjõuga pidurdamise. Süsteem on Passat Trendline'ile saadaval lisana, kuid kuulub põhivarustusse Comfortline-versioonist alates.

Argielus aga saate abi lisana pakutavalt seadmelt „Area View“, mille neli kaamerat laiendavad teie vaatevälja manööverdamisel või näiteks kitsast hoovist tänavale sõitmisel.

Lisana saab tellida ka süsteemi „Trailer Assist“, mis muudab haagisega manööverdamise lapsemänguks ka algajale haagisekasutajale. Juht peab vaid valima haagise liikumissuuna ning gaasi- ja piduripedaaliga toimetama, samas kui „Trailer Assist“ hoolitseb roolipööramise eest.

Dünaamika - Laitmatud sõiduomadused

Kiire edasiliikumine koos pehme kulgemise ja optimaalse vedrustusega: suur hulk uuenduslikke meetmeid muudavad uue Passatiga sõitmise tõeliseks naudinguks. Tänu BlueMotion Technology meetmetele nagu pidurdusenergia taaskasutamine ja start-stopp-süsteem hiilgab uus Passat ka eeskujuliku kütusekuluga.

Üks silmapaistvamatest kütusesäästutehnoloogiatest võeti kasutusele 1,4-liitrise 110 kW/150 hj TSI ACT mootori juures*: kui täit võimsust pole parajasti tarvis, lülitab ACT-süsteem automaatselt kaks silindrit välja.

Tavaline, mugav või sportlik – Passati sõiduomadusi saate muuta amortisaatorite reguleerimisega, selleks piisab nupulevajutusest. Lisana saadaolev adaptiivveermik DCC võimaldab veermiku peenhäälestamist, et see sobiks just teie sõidumaneeriga. Elektriliselt reguleeritavad amortisaatorid kohandatakse murdosa sekundi jooksul automaatselt valitsevate teeolude ja sõidutingimustega.

Muutuva ülekandega rooli saab samuti lisana tellida ning see tagab kerge manööverdamise, muutes suurtel kiirustel rooli märgatavalt täpsemaks. See võimaldab teil autot kurvilistel teedel paremini juhtida, lisades samal ajal mugavust aeglasel manööverdamisel.

*) Kütusekulu, l/100 km: asulas 6,1 – 6,0 / väljaspool asulat 4,4 – 4,3 / keskmiselt 5,0 – 4,9; keskmine CO2-heitme hulk, g/km: 116 - 115; energiaklass B - A
      
     

Infolust - Info ja inspiratsioon

Kiiresti leiate endale ideaalse reisikaaslase lisana pakutavate raadio- ja navisüsteemide hulgast. Vahet pole, kas vajate liidest oma nutitelefoni või MP3-mängija tarvis, soovite kuulata oma CD-plaatide kogu või olla pidevalt kursis värskeimate uudistega. Kõiki seadmeid on lihtne kasutada tänu puutetundlikule ekraanile ja soovi korral ka hääljuhtimisele. Raadio-navisüsteemil „Discover Pro“ kuulub hääljuhtimine lausa põhifunktsioonide hulka.

Taani helitehnikfirma DYNAUDIO on kogu maailma audiospetside hulgas kõrgelt hinnatud. Uuele Passatile saab tellida helisüsteemi „DYNAUDIO Confidence“, mille 10 kõlarit on ideaalselt sobitatud sõiduki salongi geomeetriaga. Tavakõlarid, subwoofer ja 10 kanaliga 700-vatine digitaalvõimendi loovad võrratu helipildi, kuna dünaamiline mürakompensatsioon ei lase kõrvalistel helidel kuulamisnaudingut segada.

Raadio- või navisüsteemi juhtimine muutub eriti mugavaks, kui tellida lisana saadaolev süsteem „Volkswagen Media Control“. See muudab teie iPadi või Androidi tahvelarvuti juhtimispuldiks, võimaldades ka tagaistujatel muusikat valida või vastavate äppide abil teekonda kavandada.

Side - Parimal viisil ühenduses.

Uus Passat muudab sidepidamise hõlpsaks. Lisana pakutavad mobiiltelefoniliidesed „Comfort“ ja „Premium“ on ühendatud välisantenniga ja tagavad optimaalse vastuvõtu.

Teenustepaketi Car-Net*) Guide & Inform kasutab teie värske infoga varustamiseks internetti. See lisavarustusena saadaolev süsteem on muuhulgas võimeline teed juhatama, kasutades Google Street View üksikasjalikke satelliidipilte ja 360-kraadiseid panoraamvaateid. Samuti on teil käepärast värskeimad andmed teeäärsete vaatamisväärsuste ning lähemate tanklate ja söögikohtade osas.

MirrorLink™ on uhiuus tehnoloogia, mis võimaldab nutitelefoni teatud rakendusi käivitada teie autoraadio ekraanil. Mõned neist rakendustest abistavad teil näiteks oma sõidumaneeri korrastada ja kütusekulu vähendada, teised jällegi sõiduturvalisust tõsta.

*) Sõltuvalt teie mobiiltelefoni tariifidest ja eriti välismaal võivad andmeside kasutamisel lisanduda täiendavad kulud (näiteks rändlustasu). Kuna Car-Neti teenused eeldavad suurte andmemahtude edastamist, soovitame tungivalt sõlmida fikseeritud tasuga andmesideleping! Car-Neti teenuste kättesaadavus võib eri riikides olla erinev. Lähemat infot Car-Neti kohta leiate aadressilt www.volkswagen.com/Car-Net ja oma Volkswageni müügiesindusest. Mobiiltelefoni tariifide kohta saate teavet oma mobiiltelefonioperaatorilt.

            
     

Side - Parimal viisil ühenduses.

Uus Passat muudab sidepidamise hõlpsaks. Lisana pakutavad mobiiltelefoniliidesed „Comfort“ ja „Premium“ on ühendatud välisantenniga ja tagavad optimaalse vastuvõtu.

Teenustepaketi Car-Net*) Guide & Inform kasutab teie värske infoga varustamiseks internetti. See lisavarustusena saadaolev süsteem on muuhulgas võimeline teed juhatama, kasutades Google Street View üksikasjalikke satelliidipilte ja 360-kraadiseid panoraamvaateid. Samuti on teil käepärast värskeimad andmed teeäärsete vaatamisväärsuste ning lähemate tanklate ja söögikohtade osas.

MirrorLink™ on uhiuus tehnoloogia, mis võimaldab nutitelefoni teatud rakendusi käivitada teie autoraadio ekraanil. Mõned neist rakendustest abistavad teil näiteks oma sõidumaneeri korrastada ja kütusekulu vähendada, teised jällegi sõiduturvalisust tõsta.


Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.

Piltidel võib olla kujutatud lisatasu eest saadav lisavarustus.