Volkswagen
 

Disain

Miks mitte välja näidata, kellega tegu?

Uue Multivani silmapaistev disain
Kui keegi teile meeldib, saate sellest aru paari hetkega. Ühest pilgust näkku piisab täiesti. Nii märkate ka Multivani puhul, et ta köidab teid juba esimesel kokkupuutel ja veel kaua aega pärast vaateväljalt lahkumist. Kerevärvi kaitseraud sobib harmooniliselt kokku klaarklaasist esituledega. Uue kujuga küljepeeglid ja õhuvõtuavad elavdavad esiosa kujundust, pikad tagatuled aga täiendavad harmoonilist üldpilti. Kaksteist intensiivset värvitooni rõhutavad Multivani väljapaistvat disaini ja annavad talle täiesti erilise ilme.

Praktiline ruumikasutus
Kiirtee, maantee, ülesmäge, allamäge, läbi linnade ja külade, üle sildade ja läbi tunnelite. Elamusi täis päev hakkab lõpule jõudma. Ja põnev öö on ees ootamas, sest kolmekohalise tagaistme koos head-ööd-paketiga saab paari käeliigutusega muuta mobiilseks magamistoaks.

Päevaajaks saate oma Multivani ehitada just selliseks, nagu teile kõige enam meeldib: teie käsutuses on kuni kaheksa istekohta, mida tänu intelligentsele siinisüsteemile saab nihutada ja peaaegu igas asendis fikseerida. Uue kujundusega polstrikangad, iluliistud ja sisevärvid annavad teie Multivanile värske väljanägemise. Põhivarustuses laud ja lisavarustuses termoboks, mis hoiab sisu nii sooja kui ka külmana, annavad teie ratastel hotellile viimase lihvi. Ja mis seejuures kõige parem – te võite end omatahtsi igal hetkel sisse või välja registreerida.