Volkswagen
 

Infosüsteem

Ülimoodsad infolustisüsteemid nagu põhivarustusse kuuluv puutetundlik ekraan teevad Golfist oma klassis teenäitaja.


Raadio
Ideaalne meeleolukujundaja.
Uues Golfis saab teha valiku kolme, erinevate omadustega raadiovariandi vahel.
Uuele Golfile pakutakse kolme raadiot, mis erinevad kõlarite arvu, ekraani tüübi ja heliallikate poolest. Raadio "Composition Touch" juhtimiseks kasutatakse 12,7 cm diagonaaliga ühevärvilist puutekraani, heli taasesitatakse nelja kõlari kaudu. Raadio suudab lugeda SD-kaarte ja vastu võtta FM-raadiojaamu, samuti on olemas AUX-IN-multimeedialiides väliste heliallikate ühendamiseks. “Composition Colour“ on täiendatud CD-mängija, FM/AM-tuuneri, 12,7 cm diagonaaliga värvilise puutekraani ja kaheksa kõlariga. Raadiosüsteemil “Composition Media“ on kaheksa kõlarit, täiendavad liidesed ja Bluetooth-ühendus mobiiltelefoni tarvis. 14,7 cm diagonaaliga puutetundlik ekraan paistab silma eriti selge kujunduse ja eeskujuliku kasutusmugavusega.


Uue ekraaniga navisüsteemid
Oskavad kõike, näitavad teed.
Lihtne, intuitiivne, usaldusväärne: kaks uuele Golfile saadaolevat navisüsteemi juhatavad teid vaevata mistahes sihtkohani.
Teejuhatus koos multimeedia-meelelahutusega: navisüsteemil "Discover Media" on 14,7 cm diagonaaliga puutetundlik värviekraan, kaheksa kõlarit, FM/AM-tuuner, CD-mängija, kaks SD-kaardipesa, AUX-IN- ja USB-liides, Bluetoothi-põhine mobiiltelefonivalmidus ning võimalus tarkvara tasuta uuendada. Süsteemil "Discover Pro" on ekraani diagonaal 20,3 cm, samuti on tal olemas hääljuhimine, ideaalselt selge 3D-kaart, 60 GB mahuga kõvaketas ning komfort-telefonisüsteem, mis võimaldab võtta kõnesid vabakäesüsteemi kaudu senisest lihtsamalt ja tänu GSM/UMTS-moodulile ka kiiremini. Mõlemas süsteemis kasutatakse lähedusandureid: kui kasutaja sõrm läheneb ekraanil olevale juhtelemendile, muutub selle kujutis automaatselt suuremaks. Seadme kasutamine aga muutub seeläbi märksa lihtsamaks ja täpsemaks.
Multimeediasüsteemid
Autosisese meelelahutuse tippklass.
Hulk liideseid väliste heliallikate tarvis tagavad uues Golfis rikkaliku ja mitmekesise meelelahutuse.
AUX-IN-multimeedialiides võimaldab ühendada väliseid heliallikaid. MEDIA-IN-liidese kaudu saab taasesitada muusikat USB-liidesega MP3-mängijatest, Apple'i iOS-seadmetest nagu iPhone, iPad või iPod (alates 4. põlvkonnast) ning muudest nutitelefonidest. Kaustu, esitusnimistuid ja lugusid saab mugavalt valida infolusti süsteemi puutetundlikult ekraanilt.
Hääljuhtimine
Ideaalne kuulaja.
Kuulab iga teie sõna: navisüsteem "Discover Pro" järgib ka suulisi korraldusi.
Lisade hulka kuuluvat navisüsteemi "Discover Pro" saab eriti mugavalt juhtida häälkorraldustega. Ta mõistab tänava- ja kohanimesid ning arvutab korralduse peale välja ka teekonna.