Volkswagen
 

Disain

Uus Golf on kujundanud omaenese disainiklassi ning muutunud veelgi efektsemaks, sportlikumaks ja voolujoonelisemaks. Samas on ta ikka jäänud endale truuks.

Välimus
Väljastpoolt: ajatu elegants.
Täiesti uus, aga ilmselgelt Golf: madalam, moodsate proportsioonidega kere peegeldab puhast sportlikkust ja jõudu kõigi oma 4,25 meetriga.
Uus Golf jääb endale truuks ka seitsmendas põlvkonnas. Iseloomulik siluett koos äratuntava C-piilariga ei lase selles kahelda. Pikendatud teljevahe, lühemad ülendid ja lakoonilised jooned liituvad dünaamiliseks üldpildiks, mis on ühtaegu nii uus kui ka ajatult elegantne. Suurenenud laiuse juures on sõiduk ise madalam, mis muudab välimuse jõulisemaks.


Interjöör
Seestpoolt: rohkem ruumi mugavuse jaoks.
Veelgi rohkem ruumi mugavusele, kvaliteedile ja funktsionaalsusele.
Esisilla ettepoole nihutamine andis reisijatele veelgi rohkem ruumi, avardades märkimisväärselt jalaruumi tagaistmete ees. Uue kujuga keskkonsool on nüüd juhi poole pööratud ja seetõttu kergesti kasutatav. Tänu kõrgekvaliteedilistele materjalidele ja valge taustavalgusega lülititele tundub ruumikas sisemus sõrmede all meeldivana ning selle vaatamine on lausa nauding. Hulk lisatud disainidetaile aitavad saavutada uut taset mugavuse osas, olgu näiteks ergonoomilised istmed või avaram pakiruum.

Salongivalgus
Lähemalt vaadates: õhustikust tulvil.
Saagu valgus – aga isikliku varjundiga. Täiendavad valgusallikad oma muudetava valgustugevusega loovad reisijateruumi meeldiva õhustiku.
Lisavarustusse kuuluva salongivalgustuse heledust saab peaekraani kasutades sujuvalt muuta hubasest hämarikust kuni ereda särani. Valgusribad ustes, lugemislambid ees ja taga ning jalaruumi valgustus lisavad hubasust veelgi.
Panoraam-katuseluuk
Ülespoole: taevas on piir.
Panoraamvaade nupulevajutusega. Suur klaasist katuseluuk valab sisemuse valgusega üle ning on avatuna värske õhu allikaks.
Piisab nupulevajutusest, ja päike tulebki välja! Lisavarustusse kuuluv klaasist katuseluuk tagab segamatu vaate ülespoole ja kuumadel suvepäevadel meeldiva tuuleõhu. Ja kui te ei taha luuki tervenisti avada, kuid soovite siiski pisut värsket õhku sisse lasta, saab selle tagaserva elektri jõul kuni kolm sentimeetrit kergitada.

Ksenoonesituled
Ettepoole: ennetades.
Ksenoonesituled paistavad silma oma päevavalguse sarnase spektri ning erakordse ulatuse poolest. Selle tulemusena valgustatakse kurve veelgi tõhusamalt.
Ksenoonesitulede valgus meenutab päevavalguse spektrit ja muudab nähtavuse ülimalt heaks. Golfile on saadaval kaks varustuspaketti, mis võimaldavad teha valiku harilike päevatulede või energiasäästlike LED-tulede vahel. Põhivarustusse kuuluv esitulede ulatuse regulaator muudab kiirtevihu nurka vastavalt sõiduki koormuse muutumisele. Samal ajal tähendab integreeritud pöördetulede olemasolu, et kurvides asuvad takistused saavad varem nähtavaks. Esitulede pesurisüsteem koos pesuvedeliku hoiatustulega aitab samuti tagada, et kõik eespool asuv oleks alati täiuslikult nähtav.