Volkswagen
 

Tehnoloogia

Tehnoloogia

Golf Variant sisaldab ohtralt moodsat tehnikat. Olenemata sellest, kas otsite tõhusat ja ökonoomset või alternatiivset väikese heitkogusega jõuallikat – see auto avaldab muljet igas olukorras.

TDI. Suur ökonoomsus, väike heitmekogus..

Golf Variandi ultramoodsad TDI-mootorid ühendavad piiranguteta sõidunaudingu väikese heitmekogusega. Nüüdisaegne ühisanum-sissepritse tehnoloogia aitab hoida madalat kütusekulu, samas suudavad otsesissepritse ja turbolaadur tekitada kuni 320 Nm veojõu. Uusima generatsiooni TDI-mootorite üks eeliseid on ka äärmiselt vaikne töö.


TSI. Suur jõud, väike kulu.

Uue Golf Variandi nüüdisaegsed TSI-bensiinimootorid on võimsad, kuid tänu ultramoodsale ja äärmiselt tõhusale mahuvähendustehnoloogiale ka väikese kütusekuluga. Otsesissepritsega TSI-mootorid arendavad märkimisväärset võimsust ja suurt pöördemomenti juba madalatel pööretel. Golf Variandile paigaldatud TSI-mootorid on omasuguste seas kõige kütusesäästlikumad.BlueMotion-tehnoloogia. Uuenduslik tehnika, nutikas võimsus.

BlueMotion-tehnoloogia kujutab endast kontseptsiooni autost, kus kütuse tõhus ärakasutamine on ühendatud mugavusega. BlueMotion-tehnoloogia teie Golf Variandil tähendab muuhulgas muudatusi mootori juhtsüsteemis ja ülekandearvudes. Silutud aerodünaamika tagab väiksema õhutakistuse ning optimaalse veeretakistusega rehvid võimaldavad kütust veelgi tõhusamalt ära kasutada. Uue Golf Variandi põhivarustusse kuuluvad veel käiguvahetussoovitused ja pidurdusenergia regenereerimisega start-stopp-süsteem.


Sõidurežiimi valik. Lihtne kasutada, palju valikuvõimalusi.

Tänu lisavarustusse kuuluvale sõidurežiimi valiku funktsioonile saate ise valida, millise Golf Variandiga sõita tahate. Olenemata sellest, kas eelistate üliökonoomset ja tõhusat või selgelt dünaamilist ja sportlikku sõidumaneeri – raadio-navisüsteemi ekraani kaudu saate valida endale meelepärase režiimi. Nupuvajutusega saate kohandada mootori, rooli ja jõuülekande seadistust, samuti kliimasüsteemi ja esitulesid oma eelistuste järgi. Kui teile meeldivad oma seadistused rohkem, valige individuaalrežiim (Individual profile), mis võimaldab teil luua teie isiklike seadistustega profiili.

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.