Volkswagen
 

Mugavus

Mugavus ja käepärasus

Golf Variant on läbinisti ruumikas. Loomulikult on ka mugavus äärmiselt tähtis. Uurige lähemalt tema käepäraseid funktsioone.

Pakiruum. Muljetavaldav mahutavus.

Pakiruumi avamine toob teie näole naeratuse. Golf Variandis on piisavalt ruumi kõigile teie ettevõtmistele – alates surfireisist ja lõpetades iganädalaste poeskäikudega. Eriti madal lävi ja pakiruumi muudetava kõrgusega põrand lihtsustavad raskete esemete laadimist. Pagasi paremaks kinnitamiseks on neli kinnitusaasa. Ja kui teil läheb vaja lisaruumi, saate pakiruumi katte lihtsalt ära võtta ning paigutada selle pakiruumi põranda alla. Laadimisruumi suurendamiseks võib pakiruumi põranda ka täiesti välja tõsta.


Kallutus- ja liugfunktsiooniga panoraam-katuseluuk. Unistuste vaade.

Meeldejäävad hetked nupuvajutuse kaugusel – seda saate kogeda iga päev tänu lisavarustusse kuuluvale elektrilisele kallutus- ja liugfunktsiooniga panoraam-katuseluugile. Olgu pea kohal tähistaevas või sügavsinine suvetaevas – kaunis vaade on Golf Variandis alati tagatud. Lisaks ilusale panoraamvaatele loob juukseid sasiv tuul enneolematu vabadusetunde.ergoActive-iste. Täielik mugavus igal sõidul..

Ka pikk sõit on Golf Variandis väga meeldiv kogemus – Comfortline'il ja Highline'il lisavarustusse kuuluv 14 suunas seadistatav ergoActive-iste pakub sportlikult kindlat tuge, tagades teile selga säästva ergonoomise istumisasendi. New York-kangast kate ja kõrgekvaliteedilisest Vienna-nahast siilud istme sisekülgedel muudavad teie istumise väga mugavaks. Istme kõrgust, kallet ja istmepadja kaugust saate seadistada täpselt oma vajaduste järgi. Lisaks soojendusele on istme nimmetoe piirkonnas ka massaažifunktsioon.

ergoActive-iste pälvis Saksamaa sõltumatu seljatervishoiu seltsi Aktion Gesunder Rücken e.V. kvaliteedimärgi eriti seljasõbraliku konstruktsiooni eest.

http://www.agr-ev.de/de/geprueft-und-empfohlen/produkte/50-autositze

Multifunktsionaalroolid. Tunne, et kõik on kontrolli all.

Võtke käte vahele täiuslik meistriteos – hulga täiendavate võimalustega multifunktsionaalrool, mille saab tellida lisana. Kasutage käikude vahetamiseks käiguvahetuslabasid, kui olete otsustanud topeltsiduriga DSG-käigukasti kasuks, ning juhtige raadiot ja oma mobiiltelefoni otse roolirattalt. Kiirelt ja hõlpsalt saab käsitseda ka pikivaheregulaatoriga või tavalist kiirushoidikut.

Nahkpolster ja -viimistlus. Kvaliteet on selgelt tunda.

Seda on tunda mitte ainult sõrmede all – lisavarustusse kuuluv nahkpolster annab Golf Variandi interjöörile kõrgklassi välimuse. Vienna-nahk kaunistab sportlike esiistmete keskosi ja sisekülgi. Seadistatava kõrguse ja nimmetoe kõrval on neis istmetes ka soojendus, et istujal oleks tagatud kindel tugi ja mugavus. Juhiistme saab tellida ka elektriliselt reguleeritavana. Väga praktilised on taskud seljatugede tagaküljel ja sahtlid esiistmete all.

Allapööratava seljatoega kõrvaliste. Veel lisaruumi teie vajadusteks.

Rohkem ruumi ühe hetkega – allapööratava seljatoega kõrvalistme saab tellida lisavarustusena Golf Variant Trendline'ile ja Comfortline'ile. See on kasulik siis, kui teil on vaja asjade paigutamiseks veel enam ja pikemat ruumi. Kui te ei transpordi suuri esemeid, saate allapööratud seljatoega kõrvalistet kasutada lauana.

Soojendusega esiklaas. Takistusteta vaade, ka südatalvel.

Unustage jääkaabitsad – lisavarustusse kuuluvas soojendusega esiklaasis on nähtamatud traadid, mis ei anna lumele ega jääle armu. Sellisel esiklaasil on eeliseid ka suvel, sest see on tehtud infrapunakiirgust peegeldavasti soojusisolatsiooniga klaasist. Nii soojeneb sõitjateruum kõrge välistemperatuuri korral vähem.

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.