Volkswagen
 

Info-meelelahutus

Info-meelelahutus

Suurepärases autos on suurepärane infolustisüsteem. Golf Variandis saate teha valiku rohkete muljetavaldavate mugavusfunktsioonide vahel.

Raadiosüsteemid. Meelelahutus igal lainepikkusel.

Põhivarustuse raadiosüsteem Composition Colour sisaldab CD-mängijat, kaheksat kõlarit, FM/AM-raadiot, SD-kaardilugejat, AUX-IN-multimeedialiidest ja 12,7 cm puutetundlikku värviekraani.

Lisana saadaolevasse raadiosüsteemi "Composition Media" kuuluvad kaheksa kõlarit, CD-mängija ja hulk liideseid, sealhulgas AUX-IN, USB ja SD-kaardipesa. Mobiiltelefoni jaoks on olemas juhtmeta Bluetooth-ühendus. Ja 14,7 cm puutetundlik ekraan paistab silma eriti selge kujunduse ja suurepärase kasutusmugavuse poolest.


MEDIA-IN-multimeedialiides. Nautige muusika kuulamist mistahes allikast.

Lisavarustuses olev MEDIA-IN-multimeedialiides võimaldab teil ühendada välised heliseadmed oma Golf Variandiga. USB-liidesega MP3-mängijad, paljude tootjate nutitelefonid või iOS-seadmed, näiteks iPhone, iPad ja iPod (4. põlvkond ja uuemad) – multimeedialiidese kaudu saate kuulata muusikat kõigist neist ning valida lugusid, kaustu ja esitusloendeid infolustisüsteemi puutetundlikult ekraanilt. Süsteem toetab vorminguid MP3, WMA, OGG Vorbis ja AAC.Mobiiltelefoniliides. Optimaalne vastuvõtt ja lihtne käsitsemine.

Alates süsteemist Composition Media sisaldavad navi- ja raadiosüsteemid integreeritud vabakäeseadet koos juhtmeta BLUETOOTH AUDIO heliliidesega. Seda saab mugavalt juhtida raadio- või raadio-navisüsteemi puutetundliku TFT-ekraani kaudu.

Lisaks vabakäesüsteemile sisaldab lisavarustuses olev mobiiltelefoniliides Comfort ka välisantenni induktiivühendust, samuti käepärast USB- ja laadimispesa keskkonsoolis. Põhiline eripära seisneb selles, et tänu välisantenni induktiivühendusele saab iga tavalise mobiil- või nutitelefoni ühendada süsteemi ilma lisahoidikuta.

Mobiiltelefoniliides Premium kuulub samuti lisavarustusse ning sisaldab lisaks veel sõidukipõhist GSM/UMTS-saatjat-vastuvõtjat. See seade kasutab teie mobiiltelefoni SIM-kaardi andmeid. Kaardilugejasse saab panna ka eraldi SIM-kaardi. Mõlemal juhul luuakse sõidukisse WiFi pääsupunkt interneti kasutamisvõimalusega kõigile kaassõitjatele ja seadmetele, näiteks nutitelefonidele, tahvel- ja sülearvutitele.

Helisüsteem DYNAUDIO Excite. Suurepärane helikvaliteet igale muusikažanrile.

Tunnete samasugust ootusärevust nagu enne kontserti – lisavarustuses olev 400-vatine helisüsteem DYNAUDIO Excite pakub parimat helikvaliteeti ja muudab uue Golf Variandi sõitjateruumi mobiilseks kontserdisaaliks. Kõik süsteemi osad on loodud teie sõiduki interjööri kuju arvestades. Bassihelisid taasesitab ülimadalsageduslik valjuhääldi, mis on paigutatud varuratta õõnsusse. Tänu DSP-tehnoloogiaga tippklassi kõlaritele ja digitaalsele mitme kanaliga võimendile suudab süsteem luua rikkaliku helipildi, mis täidab sõitjateruumi ja garanteerib erakordse kuulamisnaudingu ka kõige nõudlikumale kõrvale.


Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.