Volkswagen
 

Disain

Disain

Lisaks ruumikusele on Golf Variant sportliku disainiga ning õhkab stiili ja kvaliteeti nii seest kui ka väljast.

Esiosa disain. Äärmiselt enesekindel välimus.

Esiosa disainis valitsevad dünaamilised jooned ja kvaliteetsed detailid. Elegantne põrkeraud on värvitud kerega samas toonis, kuna radiaatori ja õhuavade võred püüavad pilku oma musta viimistlusega. Suuna- ja päevatuled on integreeritud ainiti teed jälgivatesse halogeenesituledesse.


Külgvaade. Sportlik külg.

Jõud peab olema kõigile näha. Golf Variandi külgvaade õhkab sportlikkust kogu oma pikkuses. Graatsiline musta kõrgläikega B-piilar, kerevärvi uksekäepidemed ja välispeeglite korpused täiendavad sportlikku välimust. Samas rõhutavad omalaadsed katusereelingud ja soojusisolatsiooniga klaasid, et Golf Variandi sportlik disain sulandub igapäevase praktilisusega.Tagaosa disain. Stiilne välimus.

Golf Variandi tagaosa on detailirikkuse ja enesekindluse võrdkuju. Integreeritud spoileriga tagaluuk, kaheosaline põrkeraud koos poolitatud tagatuledega, sisseehitatud helkurid ja must difuusor näitavad eksimatult, et uus Golf Variant on midagi palju enamat kui tavaline igapäevaauto..

Interjöör. Meeldiv atmosfäär.

Golf Variant on auto, mis sobib silmapaistvalt hästi pikkadeks sõitudeks.

Esituled. Ideaalne nähtavus.

Ees on kõik selge – Golf Variandi lisavarustuses on kaks erinevat ksenoonesitulede kombinatsiooni. Need tuled on energiasäästlikumad kui tavalised halogeenlambid ning tagavad tänu päevavalgust meenutavale spektrile ka parema nähtavuse.

Esitulede kõrguse regulaator suunab valgusvihku vastavalt kere õõtsumisele kiirendamisel või pidurdamisel. Valgustatud ala püsib seejuures sisuliselt muutumatuna. Samas tagab esitulede pesur koos pesuvedeliku taseme hoiatustulega maksimaalse valgustugevuse.

Lisavarustusena saate tellida biksenoon-esituled koos LED-päevatulede ja dünaamilise kurvitulede funktsiooniga. LED-päevatuled rõhutavad Golf Variandi sportlikku välimust ja on ka palju tõhusamad. Dünaamilised kurvituled järgivad pööretel sõidujoont ja võimaldavad teil eesolevaid takistusi varem märgata.

LED-päevatulede ja dünaamiliste kurvitulede funktsiooniga biksenoon-esituled saate tellida ka koos lisavarustuses oleva dünaamilise kaugtuleregulaatoriga Dynamic Light Assist. See võimaldab hoida kaugtulesid sisselülitatuna kogu sõidu ajal. Niipea kui süsteem tuvastab vastutulevad või eesliikuvad sõidukid, varjutatakse osa esituledest automaatselt.

Katusereelingud. Tugielement.

Kõik, mis ei mahu Golf Variandi sisse, saab paigutada katusele. Katusereelingud moodustavad tugeva aluse suuremate esemete transportimiseks. Trendline'i ja Comfortline'i põhivarustusse kuuluvad mustad reelingud. Comfortline'ile saab lisavarustusena tellida anodeeritud hõbedased katusereelingud.

Veljed. Hiilgav disain.

Tõelised pilgupüüdjad panevad pead pöörama – lisavarustusse kuuluvad valuveljed rõhutavad veelgi teie Golf Variandi sportlikku olemust. 16-tollised valuveljed Perth koos 205/55 rehvide ja rattapoltidega on poleeritud välispinnaga ja paremini varguse eest kaitstud. Lisana saate tellida ka 17-tollised valuveljed Geneva või Madrid koos rehvidega mõõdus 225/45 R 17.

Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.