Volkswagen
 

Pärlid

Uus Caravelle - professionaalne reisijatevedu.

Kvaliteetne ja pisima detailini läbimõeldud. See ongi Caravelle.
Meeldiv tunne peab tekkima juba reisi algul. Seepärast hoolitsebki Caravelle teie reisijate eest ootustekohaselt kõrgel tasemel. Ta pakub teie reisijatele ja nende vajadustele ohtralt ruumi, olles niiviisi ideaalne lahendus professionaalse reisijateveo tarbeks. Olgu see Caravelle Trendline või Caravelle Comfortline, juba esimestel sõidumeetritel jõuab teieni meeldiv tõdemus, et teie eest hoolitsetakse hästi. Sama kehtib ka rooli taga: jõulised mootorid ja ergonoomilised juhtseadised muudavad juhiistme ihaldatud tööpostiks.
      

Uuendused turvalisuse ja säästlikkuse tõstmiseks.
Tänu paljudele tehnilistele uuendustele on juht ja reisijad uues Caravelle’is nüüd veelgi paremini kaitstud. Uued mootorid tagavad sõiduki efektiivse kasutamise:

  • Uued jõulised ühisanumpritsega TDI-mootorid, mis vähendavad kütusekulu ja CO2-heitme hulka.
  • Uuenduslik 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DSG), mis on saadaval ka koos 4MOTION nelikveoga.
  • Juhiabisüsteemid tõstavad turvalisust ja lisavad mugavust: pöördetuled valgustavad kurve, Side Assist tagab ohutu rajavahetuse, tagurdamiskaamera Rear Assist ohutu tagurdamise ja manööverdamise, rehvirõhunäidik jälgib rehvide seisukorda.
  • universaalsem ja avaram siseruum sobib väga erinevate vajaduste tarvis.

Uus Caravelle - mudelivariandid
Ümberkujundatav siseruum ja kuni kaheksa istekohta: kui Caravelle Trendline hellitab reisijaid paljude põhivarustuses mugavustega, pakub Caravelle Comfortline isegi enamat. Veelgi kvaliteetsem varustus tagab stiilipuhta atmosfääri. Mõlemad mudelid on saadaval ka pikendatud teljevahe ja 40 sentimeetrit pikema kerega. See tähendab, et reisijad saavad paremini jalgu sirutada ja nende pagasile jääb rohkem ruumi.
      


Üksikud piltidel kujutatud detailid kuuluvad lisavarustusse ja need paigaldatakse lisatasu eest. Piltidel kujutatud lisavarustus ei kuulu põhivarustusse. Info sõidukite tarnetingimuste, välimuse, tehniliste andmete ja kasutuskulude kohta oli kehtiv väljaande trükkimineku hetkel. Muudatused on võimalikud. TDI ja 4MOTION on Volkswagen AG ja Saksamaal või muudes riikides asuvate teiste Volkswageni kontserni firmade kaubamärgid.