Volkswagen
 

Mootorid

Teie vastus tõusvatele kütusehindadele - uued efektiivsed TDI-mootorid.

Võimsad ja säästlikud mootorid.
Et teie reisijate puhkus saaks võimalikult ruttu alata, varustatakse Caravelle'id jõuliste ja sujuvalt töötavate TDI-mootoritega. Ka tankima ei pea te just tihti. Caravelle'i diiselmootorite eriti säästlik ühisanumpritsega TDI-tehnoloogia on kasutusel kõigil pakutavatel mootoritel ja ühendab võimsuse väikese kütusekuluga. Teie lõikate kasu madalatest ülalpidamiskuludest, keskkond aga rõõmustab oluliselt väiksema CO2-heitme üle.
    

TDI, 2,0 l, 75 kW (102 hj)

Veelgi enam võimsust sama töömahu juures arendab teine neljast saadaolevast TDI-mootorist. Ka sellel on kütusekulu ja CO2-heide varasemate jõuallikatega võrreldes märkimisväärselt langenud ja võimsus samal ajal oluliselt tõusnud. Jõuülekanne toimub selle mootori korral 5-käigulise käsilülituskäigukasti kaudu.

TDI, 2,0 l, 103 kW (140 hj)

Tänu piisavale, 103 kW (140 hj) võimsusele saate selle mootorivariandi korral ka pikemaid kiirteeotsi nautida. Sellegi mootori kohta võib öelda, et keskkonna huvides ja kõikehõlmavat kokkuhoidu silmas pidades vähendati varasemate jõuallikatega võrreldes oluliselt CO2-heidet ja kütusekulu. Selle mootoriga koos on saadaval 6-käiguline käsilülituskäigukast ja uuenduslik 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DSG).

BiTDI, 2,0 l, 132 kW (180 hj)

Caravelle'i tippmootoris ootab teid uuenduslik tehnoloogia. BiTDI kaks turbolaadurit hoolitsevad suure võimsuse ja puhta sõidurõõmu eest, maksimaalne pöördemoment on 400 Nm. See paneb küsima, kas tänapäeval arvab veel keegi, et tarbesõiduk ja sportlik sõit on teineteist välistavad. Selle mootori puhul saate valida 6-käigulise käsilülituskäigukasti ja 7-käigulise topeltsiduriga käigukasti (DSG) vahel. Lisaks on selle mootoriga esimest korda saadaval DSG koos nelikveoga 4MOTION.