Volkswagen
 

Salong

Palju ruumi ja absoluutselt paindlik – uue Caddy salong.

Enne Caddy lubamist igapäevakasutusse panime selle põhjalikult proovile. Välja tuli nutikas panipaigakontseptsioon, mis hõlmab arvukaid taskuid, sahtleid, võrke ja hoidikuid. Olgu tegu 5- või lisavarustusena 7-kohalise mudeliga – siin leiab iga asi endale ideaalse koha. Isegi suured ja mahukad esemed, sest tagumisi istmeid saab eri viisidel klappida ja pöörata ning esmakordselt ka täiesti välja võtta. Te veendute ise: Caddy siseruum on läbi ja lõhki peredele mõeldud. Sest kui kodus on tekkinud jälle kaos, peaks vähemalt autoga sõites kord valitsema.

     

Uus Caddy – sama isikupärane kui teie ja teie pere.

Plaanite nädalalõpu väljasõitu kogu perega? Uuel Caddyl on viis mugavat istet ja palju ruumi pagasi jaoks. Või soovite sõita koos lastega lähedal asuva järve äärde ning seal väikese jalgrattamatka teha? Caddyga pole see mingi probleem. Võtke lihtsalt üks istmerida välja ja jalgrattad mahuvadki sisse. Või klappige istmed alla – kõik koos või suhtes 1/3 : 2/3. Istmeid saab kahekordselt kokku klappida ehk pöörata – salongi kohandamiseks vastavalt enda vajadustele on arvukalt võimalusi. Ja kui teile viiest istekohast ei piisa: ka selleks on lahendus. Uus Caddy on soovi korral saadaval ka seitsme istekohaga. Või otsustage hoopis Caddy Maxi kasuks: ka selles on seitse istekohta, kuid veelgi suurem salong.

        �?втомобиль, который �?лужит доказатель�?твом репрезентабельно�?ти

Ka teie sõbrad on oodatud – Caddy Maxis leiavad kõik endale koha.

Caddy Maxi suudab alati üllatada. See on uskumatult ruumikas, sest sisaldab ju seitset mugavat istekohta ning mahutab lisaks ka rohkelt pagasit. Peale selle on ta äärmiselt paindlik, sest esimest ja teist kaassõitjate istmerida saab vaid mõne liigutusega välja võtta. Ja lõpuks on ta hoolimata Caddyst 47 cm võrra pikemale kerele endiselt äärmiselt paindlik ja kiire.