Volkswagen
 

Pärlid

Esineb ainult parimates peredes. Uus Caddy.

Dizains      

Pereauto ei saa olla kunagi liiga kvaliteetne.

Või liiga ruumikas või liiga säästlik. Nõudmiste loetelu võib lõputult jätkata. Just seda meie insenerid ja disainerid Caddy® kõigi mudelite arendamisel tegidki. Nii pole mitte ainult sõiduki esiosa Volkswagenile tüüpiline. Ka kvaliteet, tõhusus ja paindlikkus seavad uusi standardeid. Auto, mille pered on lihtsalt ära teeninud.


Istmekontseptsioon. Enam paindlikumaks minna ei saa.

Peredel on sageli suured plaanid. Uue Caddy salong teeb peaaegu kõik kaasa. Teie käsutuses on kuni seitse mugavat istekohta. Esimest istmerida saab istmete kaupa klappida, pöörata ja koguni eemaldada. Ka lisavarustusse kuuluv teine istmerida on lihtsalt eemaldatav. Veel rohkem ruumi on pika rattavahega Caddy Maxis. Ka istmed on äärmiselt paindlikud. Kaks istet ja väga palju hoiuruumi? Või palju ruumi tervele perele ja kõige pisemate mänguasjad? Uus Caddy pakub teile kõiki võimalusi.

         �?втомобиль, который �?лужит доказатель�?твом репрезентабельно�?ти
Dizains      

Palju mugavust – suurtele ja väikestele sõitjatele.

Olgu rooli taga, juhi kõrvalistuja või lasteistmel: uus Caddy pakub kõigile autos viibijaile palju mugavust. Mugavad kvaliteetsete katetega istmed, arvukad ja läbimõeldud panipaigad ja salongi madal müratase, mis on saavutatud tänu paremale akustikale ja vaikselt töötavale mootorile, muudavad iga sõidu väikseks perepuhkuseks.


Rahulik sõit, pingevaba kohalejõudmine. Turvalises autos.

Selleks, et tunneksite end täiesti mugavalt ja turvaliselt, on uus Caddy varustatud nutikate turvasüsteemide rikkaliku paketiga. Nii näiteks aitab iga Caddy standardvarustusse kuuluv elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP)* kaasa õnnetuste vältimisele. Ja kui õnnetus peaks siiski juhtuma, hoolitsevad arvukad seadmed rahustavalt kõrge turvataseme eest.

�?втомобиль, который акцентирует �?вои преимуще�?тва     
Dizains      

Uue Caddy ülimoodsad mootorid.

Uus Caddy kehastab meie veendumust muuta uuendused kättesaadavaks võimalikult paljudele. Sellised tehnoloogiad nagu turbolaadimisega ja väikese silindrimahuga mootorid või topeltsiduriga ülekanne (DSG) muudavad selle veendumuse reaalsuseks. TSI bensiini- ja ühisanumaga diiselmootorid, mida saab uuele Caddyle valida, seavad standardeid tõhususe, mugavuse ja dünaamika osas.

Uus BlueMotioni tehnoloogiaga Caddy.

Kuhu tee teid ka ei viiks – BlueMotioni tehnoloogiaga Caddyga tunnete end autos alati hästi. Igal varustustasemel on soovi korral saadaval ulatuslik tehnoloogiapakett, mis aitab kaasa kütusekulu ja heitmete olulisele vähendamisele, sealjuures sõidumugavust vähendamata.

�?втомобиль, который акцентирует �?вои преимуще�?тва     
Dizains      

Uus Caddy EcoFuel.

Caddy EcoFuel ja Caddy Maxi EcoFuel vähendavad tankimiskulusid. Ja seda kuni 50% – maagaas on oluliselt soodsam kui bensiin või diisel. Lisaks põletab mootor maagaasi säästlikult ja tõhusalt. See muudab mõlemad mudelid eriti ökonoomseks, ilma sealjuures laadimisruumi mahtu vähendamata. Vahetus tasub end ära.

Ökoloogiline progress – seda tähistab keskkonnamärgis.

Selle keskkonnagarantii on näitamist väärt. Võrreldes varasema mudeliga on uuel Caddyl näidata keskkonnasäästlikkuse osas ette parandusi. Üldkokkuvõttes, st tootmist, kasutamist ja ringlussevõttu arvestades tarvitab auto vähem ressursse ja koormab loodust väiksemal määral. Volkswagen tähistab seda progressi keskkonnamärgisega, mille on heaks kiitnud TÜV Nord.

�?втомобиль, который акцентирует �?вои преимуще�?тва     

Tootenimi Caddy® Caddie S.A. registreeritud kaubamärk, mida kasutatakse Volkswageni tarbesõidukitel Caddie S.A. loal.

* Füüsikareegleid ESP siiski kehtetuks muuta ei saa.