Volkswagen
 

Mugavus


      �?втомобиль, который �?лужит доказатель�?твом репрезентабельно�?ти

Iga sõit on justkui väike perepuhkus.

Uue Caddy kvaliteetsed ja vastupidavad kvaliteetmaterjalid ning kuni pisiasjadeni hoolikas viimistlus loovad heaoluatmosfääri. Sellele lisandub maksimaalne mugavus: rool, näidikuplokk ja arvukad juhtelemendid on ühtaegu atraktiivsed ja ülevaatlikud. Ning lõppude lõpuks ei tähenda nüüd veelgi madalam müratase salongis heategu mitte ainult vanematele.


Stress jääb välja.

Uues Caddys ootavad teid mugavad ja salongi sobivate värvidega tekstiilkattega istmed. Pingevaba sõidu eest kannavad hoolt vaikne mootor ja parandatud salongiakustika – pole ime, et lapsed oma turvatoolis üsna kiiresti magama jäävad. See on täiesti stressivaba!

     

 Palju ruumi sisenemisel ja väljumisel.

Uue Caddy turvatoolid on lihtsalt ja kiirelt paigaldatavad. Standardvarustusse kuuluvate ISOFIXi kinnituste abil ühendatakse turvatool sõiduki konstruktsiooniga. Kinnituspunktid asuvad kaassõitjate esimese istmerea välistel istekohtadel. Juhi ja tema kõrval istuja 70 cm laiused lükanduksed osutuvad äärmiselt mugavaks, kui peate autosse paigutama või sealt välja võtma turvatoole, pagasit või muid suuri esemeid. Sisenemine ja väljumine on muidugi samuti lihtsam.            

Igal asjal on oma koht. Ka kaisuloomadel.

Lapsed tahavad alati palju asju kaasa võtta. Ning vanemad peavad palju asju kaasa võtma, kui lastega sõiduks läheb. Tänu oma arvukatele panipaikadele on uus Caddy selleks parimal viisil ette valmistatud. Ruumi kaisuloomadele ja paljule muule pakuvad näiteks juhi- ja tema kõrvalistuja istme all olevad sahtlid. Või katuseraamil olevad pagasivõrgud ja laes olev panipaik. Ning muidugi ka ustes olevad hoiukohad.