Volkswagen
 

Caddy

Kõigi aegade parim Caddy.

Mis teil ka plaanis poleks: uute Caddy® mudelitega õnnestub kõik. Kui vajate kompaktset tarbesõidukit tööks, pakuvad uus Caddy kastiauto ja uus Caddy Kombi teile kõiki võimalusi. Arvukad pakiruumi- ja salongivõimalused ei jäta ühegi sooviga arvestamata. Kui otsite sõidukit perele ja vabaks ajaks, sportimiseks ja puhkusele minekuks, on uus Caddy teie jaoks täpselt õige. Tema ruumikus, paindlikkus ja  ökonoomsus seab oma klassis uusi standardeid.

     

  Uus Caddy. Sisaldab kõike, mida pereauto vajab.

Mida ema ja isa perele soovivad? Et kõik toimiks laitmatult. Uus Caddy pakub teile sealjuures tõhusat tuge. Selle salongkontseptsioon on nii paindlik, et saate kõike alates kahest istekohast ja pagasiruumist kuni seitsme istekohani kõike nii korraldada, nagu teil parasjagu on vaja. Paljudele väikestele esemetele, mida lapsed ja täiskasvanud alati kaasas kannavad, on arvukalt taskuid, sahtleid, võrke ja hoidikuid. Kui kellelgi on ka peale seda veel ruumi juurde vaja, võib muretseda endale uue Caddy Maxi, millel on 47 cm pikem kere. Millise mudeli te ka ei valiks – Caddy Startline, Trendline, Comfortline, Comfortline Edition või Caddy Tramper – te võite alati kindel olla kvaliteetsele viimistlusele. Suur valik uuenduslikke bensiini- ja diiselmootoreid aitab säästa kütust. See mõjub soodsalt nii teie rahakotile kui säästab ka keskkonda.

        
Dizains   

Uus Caddy kastiauto. Professionaal koormaküsimustes.

Professionaali iseloomustab pidev valmisolek tööks. Uus Caddy kastiauto on valmis peaaegu kõigiks transpordiprobleemideks. Kuni 3,7 m³ suurune pakiruum jätab teile vabad käed: Olgu tegemist lükanduste, põrandate, vaheseinte või kinnitussüsteemidega – varustusvõimaluste mitmekesisus tagab toimetuleku ka teie transpordiväljakutsetega. Erakordne on ka uus Caddy Maxi kastiauto: 47 cm pikemal mudelil on kuni 4,7 m³ suurune oma klassi suurim pakiruum. Uues Caddy kastiautos kasutatakse jõulisi, kuid siiski ökonoomseid mootoreid. Kuna need on eriti heitmevaesed, vastavad heitmenäitajad Euro 5 normi nõuetele.


   

      


Uus Caddy Kombi. Täiuslik reisijavedu.

Istuge sisse ja tundke ennast hästi. Või klappige alla, pöörake ja eemaldage. Uue Caddy Kombi istmetega võite teha, mida tahate – või seda, mida teie töö parasjagu nõuab. Kohti on kahele kuni seitsmele isikule. Suure rattavahega mudelis Caddy Maxi Kombi on lisaks kuni seitsmele istekohale veel rohkem ruumi pagasile ja töövahenditele. Kaasaegsed bensiini- ja diiselmootorid on väga tõhusad ja vaiksed, kuid siiski äärmiselt dünaamilised. Ja veel: need vastavad heitmenormi Euro 5 rangetele nõuetele.

 

Tootenimi Caddy® Caddie S.A. registreeritud kaubamärk, mida kasutatakse Volkswageni tarbesõidukitel Caddie S.A. loal.