Volkswagen
 

Pärlid

Väljast
See on pilkupüüdev kooslus: jalustrabav disain ja pikk teljevahe loovad dünaamika ja karisma.
Valmis suurejooneliselt turule astuma
Kas teile meeldib kupee sportlik kõrgklassi ilme, aga te ei soovi mööndusi mugavuse ja ruumikuse arvelt? Tutvustame uut Arteoni – see on iga nurga alt aerodünaamilise ja kauni välimusega auto. Eestvaates püüab pilku muljetavaldav ümbritsev kapott. Auto pikenenud siluett ja pikk teljevahe loovad võrreldamatu külgvaate ning annavad ruumika salongi ning rohkelt jalaruumi kõigile istujatele, samas kui raamita külgaknad, mis on kupee põhiomadusi, annavad märku maitsekusest ja klassist. 690 mm valuveljed (valikuliselt 20-tollised) annavad Arteonile jõulise ja dünaamilise iseloomu. Ainulaadne pagasiruumidisain keskendub ülespoole avanevale katuseluugile, mille tavavarustuses on haaravalt tumepunakad LED-tagatulede kimbud. Suurepärase disainiga on rõhutatud peent välimust ja samas tagatud täielik töökindlus igapäevakasutuseks. Auto on olemuselt võimas, mis tahes küljest vaadatuna.

     Taustvalgustus
Kas eredalt või pehmelt valgustatud: teie määrate Arteoni salongi meeleolu.
Alati õige salongivalgustus
Isikupärane valgustus nupuvajutuse kaugusel: saate valikulise taustvalgustuse abil kohandada salongi valgustust oma tuju või väliste valgustingimuste järgi – vajutage lihtsalt keskekraanil olevat nuppu. Niimoodi saate kiiresti ja kergesti kohandada valgustatud aknapaneeli ääriseid ja kaunistusribasid, tagumisi ja eesmisi lugemislampe ja jalaruumituld. Saate valida ka kolme meeldiva värvi vahel. Loomulikult toimib kogu salongivalgustus kõrgtehnoloogiliste LED-tulede abil. Tänu uuenduslikule taustvalgustusele on autosõit teile ja kaassõitjatele veelgi meeldivam.


Salong
Avastage uues Arteonis eriliselt ahvatlev varustusvariantide, peenete materjalide ja uuenduslike mugavustehnoloogiate valik.
Tere tulemast maailma, kus loeb kvaliteet
Sõidukisse sisenedes tuleb kohe ilmsiks uue Arteoni järeleandmatu tase. Saate alati nautida luksuslikku mugavust: ülimugavad istmed, stiilsed materjalid ja külluslik pea- ja jalaruum. Valikuline alumiinium- ja puitkujundus on suurepärane vaadata ja puudutada nagu ka valikuline navigatsioonisüsteem „Discover Pro�?, millel on kõrgklassi tahvelarvuti ilme ja olemus. Lisaks saab Arteoni varustusse lisada mitmesuguseid esmaklassilisi tehnoloogiaid, nt taustvalgustus „Plus�? valgusefektide lisamiseks salongi või kolmetsooniline kliimaseade „Air Care Climatronic�?, jpm kõrgkklassi valikuid. R-Line'i pakub eriti rikkalikke istmekatteid: „Vienna�? nahaga koos kuulub tavavarustusse peen Alcantara (nt helehallikal Mistralil). Teise võimalusena saate valida „Nappa�? naha, mille juurde kuuluvad R-Line'is sportlikud söevärvi osad. Saate ise komplekteerida oma unelmate auto.
      
     Esituled
Hoidke sõites Arteoni R-Line'i ja Elegance'i dünaamiliste tagasuunatuledega kätt pulsil. Uuenduslikud LED-tuled aitavad hoida teele selge vaate, olenemata välistest valgustingimustest.
Valgustusdisain, mis tagab optimaalse vaatevälja

Arteoni uuenduslikud LED-tuled annavad suurepäraselt märku selle üldeesmärkidest: kõrgtehnoloogiline emotsioonidest laetud disain on ühendatud praktilisuse ja igapäevase töökindlusega. Teie sõiduki tavavarustuses on täielik LED-valgustus, sh automaatsed esituled ja päevatuled. Need funktsioonid tagavad hämarusandurite abil optimaalse valgustuse.
Pakume koos valikuliste navigatsioonisüsteemidega ennetavaid tulesid, mis valgustavad juba enne rooli keeramist lähenevaid kurve.
Ka tagatulede kimbud on varustatud moodsa ja pilkupüüdva LED-tehnoloogiaga. Dünaamilised suunatuled Arteoni tagaosas tagavad koos R-Line'iga teie ohutuse ja samal ajal ka elegantsi.

Varustuse valik
Neile, kes soovivad veelgi enamat, pakub valikvarustus Arteon R-Line ja Elegance kõige tõhusamat mugavust, sportlikkust ja disaini.
Esmaklassilised disainivalikud elegantsest sportlikuni

Stiilse Arteon R-Line'i tavavarustus on esmaklassiline, samuti on saadaval ka isikupärased disainivalikud. Näiteks paistavad mõlemad seeriad väljast silma 18-tolliste valuvelgede ja üleni kroomitud ribadega. Peennüansid nagu dünaamilised tagumised suunatuled loovad mulje vaoshoitud elegantsist ja tipptasemel disainist.
Arteon R-Line'i eristuv esiosa on kohe äratuntav: radiaatorivõrel on logo "R-Line" ja läikivmustal taustal c-kujuline signatuur. Tagapool rõhutavad auto sportlikku stiili tagaspoilerid (samuti läikivmustal taustal) ning kroomiga kaetud trapetsikujulised paneelid.
Teid rabavad kindlasti küljepeeglite mati kroomiga viimistletud katted, mis on kooskõlas kaitseraudade säravate kroomribadega.
Salong vastab samuti igale vajadusele. Arteon R-Line'i juhitakse nahaga kaetud multifunktsionaalse spordirooliga musta laevooderduse all. Mõlema Arteoni seeria istmed on kaetud "Vienna" naha ja Alcantaraga.


Nendel piltidel kujutatud sõidukite detailid võivad erineda hetkel tarnitavate sõidukite detailidest.

Piltidel võib olla kujutatud lisatasu eest saadav lisavarustus.